Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради

ТЕЛЕФОН

(0512) 37-36-14

12

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОМІСІЯ

з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій   м. Миколаєва

Вул. Адміральська, 14, тел/факс: 37-36-17,

E-mail: [email protected]

ЗАТВЕРДЖУЮ

Міський голова,

голова комісії з питань

ТЕБ і НС м. Миколаєва

_____________ О.Ф. Сєнкевич

“___”__________ 2016 р.

П Р О Т О К О Л  № 12

засідання  комісії  з  питань  ТЕБ  і  НС  м. Миколаєва

“23” червня 2016 року м. Миколаїв

ГОЛОВУВАВ: голова комісії – міський голова Сєнкевич О.Ф.

ПРИСУТНІ: члени комісії (за списком).

ЗАПРОШЕНІ: за окремим списком.

ПОРЯДОК   ДЕННИЙ

І. Про заохочення членів ГО “Федерація підводної діяльності та спорту Миколаївської області”.

Доповідач: начальник управління з питань НС та ЦЗН ММР — Герасіменя О.А.

З метою попередження загибелі людей на водних об’єктах в період літнього сезону, підготовки пляжів та місць відпочинку до функціонування, виконання вимог Правил охорони життя людей на водних об’єктах України представниками громадського об’єднання “Федерація підводної діяльності та спорту Миколаївської області” прийнято активну участь в патрулюванні зон відпочинку на воді в Корабельному районі в період травневих свят та очищення дна від сторонніх предметів на Намиві.

Враховуючи особистий внесок у справу захисту населення, за активну участь у заходах з попередження загибелі людей на водній акваторії мііста, Миколаївськім міським головою нагороджено грамотою:

– Зайченко Марію Олександрівну – студентку групи № 183 факультету фізичного виховання та спорту Чорноморського державного університету імені Петра Могили;

– Нянька Ігоря Васильовича – учня 6-Б класу  Миколаївської ЗОШ № 30; – Радутного Миколу Олеговича – учня 9-А класу Миколаївського економічного ліцею № 1;

– Долганюка Данила Володимировича – учня 5-А класу Миколаївської ЗОШ № 54.

КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

1. Управлінню з питань НС та ЦЗН ММР (Герасімені) підготувати подання на Миколаївського міського голову щодо нагородження подячним листом голови Федерації підводної діяльності та спорту Миколаївської області – Куща С.М, за активну роботу по підготовці молоді у справі рятування людей на воді.

Термін: до 06.07.2016

ІІ. Про стан джерел протипожежного водопостачання на території м.Миколаєва.

Доповідачі: інженер ЦЗ МКП ”Миколаївводоканал” — Фотуйма І.П., начальник управління державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту ГУ ДСНС України у Миколаївській області — Жебрак С.А.

Відповідно до розпорядження голови Миколаївської облдержадміністрації «Про заходи щодо поліпшення протипожежного водопостачання  на  території  Миколаївської області» від 12 жовтня 2015 року № 323-р головним управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області здійснюється загальний облік джерел протипожежного водопостачання та узагальнюється інформація щодо утримання джерел зовнішнього протипожежного водопостачання на території області.

Станом на 01 червня 2016 року у місті Миколаєві на обліку перебуває 2458 пожежних гідрантів, 282 пожежних водоймища, 27 водонапірних веж та 94 пірсів.  У несправному стані знаходиться: 333 (13,5%) пожежних гідранти, 34 (12%) пожежних водоймищ та 7 (26%) водонапірних веж. З початку поточного року відремонтовано 66 пожежних гідрантів.  Порівнюючи показники минулого року, кількість відремонтованих пожежних гідрантів зменшилася на 33%, а ремонт  об’єктових джерел зовнішнього протипожежного водопостачання (пожежних гідрантів, водоймищ та водонапірних веж) не проводився взагалі.

Належним чином проводиться робота по приведенню в належний стан джерел зовнішнього протипожежного водопостачання в Центральному та Корабельному  районах міста, де з початку року відремонтовано 25 та 29 пожежних гідрантів відповідно. Найгірший стан справ з утриманням джерел зовнішнього протипожежного водопостачання в Інгульському районі, де з 644 пожежних гідрантів в несправному стані знаходиться 131, що складає 20,3%, а відремонтовано лише 8 пожежних гідрантів .

Майже не проводиться робота по обладнанню джерел протипожежного водопостачання покажчиками встановленого зразка, на сьогоднішній день лише силами особового складу пожежно-рятувальних підрозділів наносяться трафаретні написи на стіни будинків, що не додає естетичного вигляду міським вулицям.

Слід відмітити, що при перевірці вуличних джерел зовнішнього протипожежного водопостачання встановлені випадки асфальтування люків колодязів пожежних гідрантів після проведення ремонту дорожнього покриття на проїжджих частинах у Центральному, Заводському та Інгульському районах міста. Заасфальтовані люки колодязів, в яких розташовані пожежні гідранти, перешкоджають проведенню перевірки їх технічного стану та не дозволяють здійснювати ефективні заходи з пожежогасіння.

Недостатня кількість джерел протипожежного водопостачання та їх незадовільний технічний стан, відсутність на відповідних адміністративних територіях пристосованих місць для забору води пожежно-рятувальною технікою із природних і штучних водойм негативно впливає на стан пожежної безпеки населених пунктів, не дозволяє здійснювати ефективні заходи з пожежогасіння, значно ускладнює дії пожежно-рятувальних підрозділів та створює передумови для несвоєчасної локалізації і ліквідації пожеж, травмування і загибелі людей, нанесення значних матеріальних збитків та виникнення надзвичайних ситуацій в цілому.

З метою поліпшення ситуації, яка склалася з протипожежним водопостачанням на території м. Миколаєва,

КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

1. МКП „Миколаївводоканал” (Дуденко) забезпечити реалізацію в повному обсязі заходів, визначених Програмою «Питна вода м. Миколаєва на 2007-2020 роки», в частині ремонту пожежних гідрантів та відновлення покажчиків пожежних гідрантів відповідно до Правил пожежної безпеки України.

Термін: згідно Програми

2. Департаменту ЖКГ ММР (Палько) сумісно з адміністраціями районів ММР (Волкови, Мовчаном, Карцевим, Цукановим) посилити контроль за якістю ремонту дорожнього покриття та недопущення асфальтування люків пожежних гідрантів.

Термін: червень-жовтень

3. Адміністраціям районів ММР (Волкову, Мовчану, Карцеву, Цуканову):

– розглянути на засіданні районних комісій ТЕБ та НС питання стану протипожежного водопостачання на об’єктах району;

– забезпечити безумовне виконання Плану заходів щодо покращення протипожежного водопостачання затвердженого розпорядженням голови Миколаївської обласної державної адміністрації від 12.10.2015 року № 323-р «Про заходи щодо поліпшення протипожежного водопостачанням на території Миколаївської області»;

– затвердити заходи, спрямовані на покращення стану протипожежного водопостачання обєктів на відповідних територіях;

– зобов’язати керівників (власників) суб’єктів господарської діяльності незалежно від форм власності та підпорядкування привести в належний стан протипожежне водопостачання на об’єктах.

Термін: липень-серпень

4. ГУ ДСНС України у Миколаївській області (Грицаєнку) надати до департаменту ЖКГ ММР перелік гідрантів з вказанням місця розташування.

Термін: 05.07.2016

IІІ. Про підтоплення окремих територій м. Миколаєва ґрунтовими водами.

Доповідач: начальник управління екології департаменту ЖКГ ММР  – Корчагов В.Г.

Серед небезпечних геологічних процесів, місто Миколаїв найбільше потерпає від підтоплення. З метою продовження виконання заходів із захисту території міста від шкідливої дії вод, рішенням міської ради від 05.04.2016 № 4/2 були внесені зміни та доповнення до Програми економічного і соціального розвитку м. Миколаєва на 2015 – 2018 роки

У 2012 році були розроблені проекти щодо ліквідації наслідків підтоплення мікрорайону Жовтневий, парку «Богоявленський», житлового масиву Тернівка, сел. Горького.

Проект щодо ліквідації наслідків підтоплення житлового масиву Тернівка отримав позитивний висновок експертизи. Згідно проектних рішень планується будівництво колекторно-дренажної мережі довжиною 2,248 км. Загальна кошторисна вартість об’єкту 8631,446 тис. грн. (у цінах 2015 року). На реалізацію зазначеного проекту у 2016 році виділено 150,000 тис. грн.

У 2016 році з міського цільового фонду охорони навколишнього природного середовища виділено 300,000 тис. грн. для розробки проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Ліквідація наслідків підтоплення в житловому масиві Кульбакине в Корабельному районі міста Миколаєва  – будівництво дренажної мережі».

Крім того, з 2012 року тривають роботи щодо усунення наслідків підтоплення в мікрорайоні Широка Балка. Виконано роботи з будівництва дренажного колектору, що дозволило припинити процеси підтоплення по вулицям Молодіжна, Танкістів, Зої Космодем’янської, Чернишевського, провулкам Вольному, Чернишевського (прокладено трубопровід із двохшарових труб для дренажу довжиною 162 м, перекладені дренажні колектори довжиною 128 м, побудовані насосні станції, що перекачують дренажні води у діючий колодязь по вул. Молодіжна, влаштовано корита по вул. Супутників, пров. 1-Молодіжний, пров. Молодіжний, проведено відновлення дорожнього покриття). У поточному році, для виконання робіт по об’єкту, з бюджету розвитку виділено 1892,661 тис. грн.

Обговоривши дане питання

КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

1. Управлінню екології департаменту ЖКГ ММР (Корчагову) продовжити виконання заходів Програми ліквідації наслідків підтоплення території міста Миколаєва.

2. Департаменту ЖКГ ММР (Пальку):

– сумісно з адміністраціями районів ММР (Волковим, Карцевим, Мовчаном, Цукановим) та КП “ЕЛУ автодоріг” (Положенко) тримати на контролі ремонт аварійних дільниць дощової каналізації.

– вжити заходів щодо відводу дощових вод з вулиць де відсутня лівнева каналізація.

Термін: червень-жовтень

ІV. Про стан полігону ТПВ.

Доповідач: начальник управління екології департаменту ЖКГ ММР –    Корчагов В.Г.

Співдоповідачі: начальник управління державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту ГУ ДСНС України у Миколаївській області — Жебрак С.А., перший заступник голови адміністрації Інгульського району ММР — Фурман В.Д., голова адміністрації Корабельного району ММР — Цуканов О.М.

Міський полігон ТПВ розташований за адресою: Миколаївський район,   с. Весняне вул. Нова, 16, введено в експлуатацію у 1972 році, розрахунковий строк експлуатації – 50 років, площа – 37,93 га, розрахунковий обсяг захоронення відходів – 50 млн.м3. На даний час захоронено близько 40 млн.м3. Полігон ТПВ експлуатує та обслуговує КП ММР «Миколаївкомунтранс».

Відповідно до Порядку ведення реєстру місць видалення відходів,  полігон має санітарно – технічний паспорт та паспорт місця видалення відходів.

З метою проведення дегазації полігону ТПВ у 2015 році ТОВ «ЛНК» (м.Київ) завершено монтаж заводу по відбору біогазу з подальшою переробкою його в електричну енергію.

З метою покращення санітарного стану, підвищення екологічної безпеки та безпеки жителів міста у 2015 році було розроблено проектно-кошторисну документацію на «Будівництво огорожі міського полігону ТПВ в селищі В.Корениха». У міському бюджеті на 2016 рік кошти для завершення робіт не передбачено. Крім, того для забезпечення функціонування полігону у повній відповідності до Правил експлуатації полігонів ТПР необхідно вирішити питання влаштування свердловини.

Остання планова перевірка виконання протипожежних заходів на полігоні ТПВ проводилась у період з 20.02 по 27.02.2014 р. У вересні 2015 року було заплановано планову перевірку полігону ТПВ , але суб’єкт господарювання КП «Миколаївкомунтранс» до перевірки не допустив  посилаючись на мораторій щодо здійснення державного нагляду (Акт про недопущення до перевірки від 23.09.2015 № 26).

04.03.2016 на адресу ГУ ДСНС України у Миколаївській області надійшла інформація від КП «Миколаївкомунтранс» про ступінь виконання протипожежних заходів запропонованих приписом від 27.02.2014 № 11, але підтверджуючих матеріалів не надано. Із 23 запропонованих заходів виконано 11 (або 48 % ).

21.06.2016 виникла пожежа біля місця складування опалого лисття. Для ліквідації пожежі адміністрацією Інгульського району ММР було залучено техніку від МКП “Миколаївводоканал”, ТОВ “КАРС КЛІНІНГ”, ТОВ “Зелене господарство”, Муколаївоблавтодор, в/ч А-3406 відповідно з планом взаємодії.

За даними Миколаївського обласного центру з гідрометеорології з початку червня на території міста встановилася суха та спекотна погода та спостерігається висока (4 класу) пожежна небезпека. Відповідно довідки служби оперативного реагування (15-88) за добу 22.06.2016 року на території міста виникло 3 пожежі на відкритих територіях.

Адміністрація Корабельного району ММР звернулась до Комісії з проханням щодо виділення паливо-мастильних матеріалів з матеріального резерву м. Миколаєва для здійснення запобіжних заходів на території колишнього Жовтневого водосховища у Корабельному районі (влаштування мінералізованих смуг) з метою недопущення виникнення масштабних пожеж на відкритих територіях.

Обговоривши дане питання,

КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

1. Управлінню екології департаменту ЖКГ ММР (Корчагову) винести на розгляд сесії Миколаївської міської ради питання фінансування проекту «Будівництво огорожі міського полігону твердих побутових відходів в селищі В. Корениха» та влаштування свердловини на полігоні ТПВ.

Термін: липень 2016 року

2. Департаменту ЖКГ ММР (Пальку) організувати сумісно з представниками зацікавлених служб та провести перевірку полігону ТПВ щодо ступеню виконання КП “Миколаївкомунтранс” протипожежних заходів запропонованих приписом від 27.02.2014 № 11.

Термін: до 15.07.2016

3. Адміністрації Корабельного району ММР (Цуканову) надати до Комісії розрахунки кількості необхідного палива.

Термін: 01.07.2016

4. Управлінню з питань НС та ЦЗН ММР (Герасімені) підготувати та винести на розгляд виконкому Миколаївської міської ради проект рішення щодо виділення з матеріального резерву м. Миколаєва  паливно-мастильних матеріалів з розрахунку:

Одержувач Дизельне пальне (л) Бензин А-92 (л)
Адміністрація Інгульського району ММР 300 200
Адміністрація Корабельного району ММР 200

Термін: до 10.07.2016

V. Про додержання вимог правил техногенної та пожежної безпеки на АГЗС ТОВ “Нікюжгаз” та ТОВ “Активгаз Юг”.

Доповідач: начальник управління державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту ГУ ДСНС України у Миколаївській області — Жебрак С.А.

На виконання розпорядження Миколаївського міського голови                     від 17.03.2016 № 51-р у період з 25 по 29 березня поточного року проведено комісійне обстеження об’єктів підвищеної небезпеки та потенційно небезпечних об’єктів (складів нафтопродуктів, нафтобаз, АЗС, АГЗС) щодо додержання вимог чинного законодавства з питань техногенної та пожежної безпеки.

Перевірками охоплено 31 самовільно влаштовану АЗС, АГЗС, виявлено понад 350 порушень у сфері пожежної та техногенної безпеки, які створюють реальну загрозу життю та здоров’ю мешканців міста.

Найбільше занепокоєння викликає не виконання вимог у сфері пожежної та техногенної безпеки керівниками (власниками) АГЗС ТОВ «Нікюжгаз», вул. Інженерна, 21 та ТОВ «Активгаз Юг», Херсонське шосе, 52а, під час обстеження яких виявлено значну кількість порушень вимог пожежної та техногенної безпеки, а саме:

– не витримано протипожежні розриви між самовільно влаштованими модулями автогазозаправних станцій і наявними житловими, громадськими будівлями та іншими промисловими об’єктами;

– зовнішні установки не захищено від прямих попадань блискавки і вторинних її проявів;

– не проведено заміри опору ізоляції електричних мереж;

– з’єднання жил електричної мережі здійснюється не за допомогою пресування, паяння або затискання;

– конструктивні елементи об’єкта оздоблено матеріалами та речовинами, на які відсутні показники щодо пожежної небезпеки;

– відсутні первинні засоби пожежогасіння;

– навколо територій АГЗС не передбачено вільну від забудови смугу;

– посадові особи та працівники не пройшли навчання і перевірку знань з питань пожежної безпеки;

– провадження господарської діяльності ведеться без наявності зареєстрованої декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки;

– не проведено ідентифікацію потенційної небезпеки об’єкта;

– не розроблено паспорт потенційно небезпечного об’єкта;

– не проведено ідентифікація об’єкта підвищеної небезпеки;

– не проведено обов’язкове страхування цивільної відповідальності суб’єктів господарювання за шкоду, яка може бути заподіяна пожежами та аваріями на об’єктах підвищеної небезпеки, включаючи пожежо-вибухонебезпечні об’єкти та об’єкти, господарська діяльність яких може призвести до аварій екологічного і санітарно-епідеміологічного характеру;

– не розроблений план локалізації та ліквідації аварійних ситуацій та аварій;

– не розроблено декларацію безпеки об’єкта підвищеної небезпеки;

– працівники не забезпечені інвентаризованими за термінами зберігання засобами захисту органів дихання;

– не укладено угоду на постійне обов’язкове обслуговування державною аварійно-рятувальною службою;

– не впроваджено інженерно-технічних заходів цивільного захисту;

– не створено матеріальний резерв в обсягах, що забезпечить проведення невідкладних робіт, пов’язаних з ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру;

– не впроваджено на об’єкті підвищеної небезпеки автоматизовану систему раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення працівників, населення у разі їх виникнення.

Слід зазначити, що керівниками вищевказаних АГЗС зовсім не вживаються заходи щодо поліпшення пожежного та техногенного стану підвідомчих АГЗС та не мають такого наміру, що в свою чергу може призвести до виникнення надзвичайних подій та ситуацій і як наслідок, загибелі людей.

Обговоривши дане питання,

КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

1. ГУ ДСНС України у Миколаївській області (Грицаєнку) надати до управління з питань НС та ЦЗН ММР перелік недоліків виявлених під час перевірки АГЗС ТОВ «Нікюжгаз», та ТОВ «Активгаз Юг».

Термін: до 30.06.2016

2. Юридичному департаменту ММР (Кірлан) сумісно з управлінням транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій ММР (Курляк), управлінням земельних ресурсів ММР (Мороз) та управлінням з питань НС та ЦЗН ММР (Герасіменя) вирішити питання щодо вжиття заходів реагування до власників  АГЗС ТОВ «Нікюжгаз», та ТОВ «Активгаз Юг», які не виконують вимог чинного законодавства з питань техногенної та пожежної безпеки та створюють реальну загрозу життю та здоров’ю мешканців міста.

VІ. Про стан будівлі по вул. Велика Морська, 45.

Доповідач: начальник управління з питань НС та ЦЗН ММР — Герасіменя О.А.

06.02.2016 відбулося часткове руйнування частини будівлі навчального корпусу №7 МНУ ім. В.О. Сухомлинського по вул. Пушкінська, 11, що не експлуатується та є  пам’ятка архітектури місцевого значення.

З одного боку будівлі розміщується СДЮШОР з фехтування, з другого – до об’єкта через деформаційний шов примикає триповерхова офісна будівля по вул. Велика Морська, 45 з якої відселені орендарі у зв’язку з аварійним станом.

Обговоривши дане питання,

КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

1. МНУ імені В.О. Сухомлинського (Будаку) негайно розпочати роботи із розбирання зруйнованої будівлі по вул. Пушкінська, 11, для забезпечення проведення експертизи та підсилення будівельних конструкцій будівлі по вул. Велика Морська, 45.

Термін: 29.06.2016

2. КП ММР “Капітальне будівництво м. Миколаєва” (Кальченку) сумісно з проектною організацією надати розрахунки щодо підсилення будівельних конструкцій будівлі по вул. Велика Морська, 45.

Термін: до 26.07.2016

3. Управлінню екології департаменту ЖКГ ММР (Корчагову) провести кронування або знесення дерев навколо будівлі по вул. Пушкінська, 11, якщо вони заважають проведенню будівельних робіт.

Термін: до 15.07.2016

4. Управлінню з використання та розвитку комунальної власності ММР (Гаврішу) сумісно з співвласниками будівлі укласти угоду на проектування та  експертизу аварійно-відновлювальних робіт будівлі по вул. Велика Морська, 45, організацією яка має відповідну ліцензію.

Термін: липень 2016 року

VІІ. Аналіз виконання протокольних рішень комісії за І півріччя.

Доповідач: відповідальний секретар комісії — Бондарь С.П.

Протягом І півріччя 2016 року проведено 12 засідань комісії – 4 чергових та 8 позачергових, на яких розглянуто 11 планових та 23 позапланових питань, схвалено 2 плани заходів на поточний рік. По всім питанням прийнято відповідні рішення.

У І півріччі 2016 року за зверненням Комісії прийнято 8 рішень виконкому щодо виділення матеріалів з матеріального резерву м. Миколаєва та 1 рішення виконкому щодо виділення коштів з резервного фонду бюджету міста.

Не надано звітні документи щодо використання матеріальногорезерву – АРЗ СП ГУ ДСНС України у Миколаївській області — рішення від 13.05.2016 № 452.

Заслухавши та обговоривши інформацію з даного питання,

КОМІСІЯ  ВИРІШИЛА:

1. Роботу комісії з питань ТЕБ і НС міста Миколаєва у І півріччі 2016 року вважати – задовільною.

2. Відповідальним виконавцям посилити контроль за наданням звітної інформації щодо виконання протокольних рішень Комісії.

ДОДАТКОВЕ ПИТАННЯ

VІІ. Про надання допомоги ОКП “Миколаївоблтеплоенерго” у підготовці котелень та теплових мереж, які належать територіальній громаді м.Миколаєва,  до опалювального сезону.

Доповідач: заступник директора ОКП “Миколаївоблтеплоенерго” з виробничо-технічних питань — Соломонов А.Ю.

64% котелень, ЦТП та теплових мереж що експлуатує ОКП “Миколаївоблтеплоенерго” належить територіальній громаді м. Миколаєва та забезпечують теплом 2/3 житлового фонду міста. В зв’язку з введенням нового порядку розподілу коштів за опалення (ПКМУ від 18.12.2015 № 1086) на рахунках ОКП бракує коштів для проведення ремонтних та випробувальних робіт на об’єктах теплопостачання.

ОКП “Миколаївоблтеплоенерго” звертається з проханням щодо виділення,  паливо-мастильних матеріалів з матеріального резерву м.Миколаєва для забезпечення своєчасного проведення ремонтних робіт на котельнях, ЦТП та теплових мережах що належить територіальній громаді м.Миколаєва та недопущення зриву графіка підготовки міського господарства до опалювального періоду, з розрахунку:

– дизельне пальне — 2 тони;

– бензин А-92        — 1 тона;

Заслухавши та обговоривши інформацію з даного питання,

КОМІСІЯ  ВИРІШИЛА:

1. Департаменту ЖКГ ММР (Пальку) сумісно з ОКП “Миколаївоблтеплоенерго” (Соломоновим) вжити дієвих заходів щодо  недопущення зриву графіка підготовки міського господарства до опалювального періоду.

Термін: липень — жовтень 2016 року

2. Управлінню з питань НС та ЦЗН ММР (Герасімені) підготувати та винести на розгляд виконкому Миколаївської міської ради проект рішення щодо виділення з матеріального резерву м. Миколаєва паливно-мастильних матеріалів для забезпечення своєчасного проведення ремонтних робіт на котельнях, ЦТП та теплових мережах що належить територіальній громаді м.Миколаєва для недопущення зриву графіка підготовки до опалювального періоду, з розрахунку:

Одержувач Дизельне пальне (л) Бензин А-92 (л)
ОКП “Миколаївоблтеплоенерго” 2000 1000

Термін: до 10.07.2016

ІХ. Контроль за своєчасним виконанням прийнятих комісією рішень залишаю за собою.

Заступник голови комісії       О.А. Герасіменя

Відповідальний секретар комісії С.П. Бондарь