Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради

ТЕЛЕФОН

(0512) 37-36-14

10

П Р О Т О К О Л № 10

засідання комісії з питань ТЕБ і НС м. Миколаєва

04” липня 2017 року

м. Миколаїв

ГОЛОВУВАВ: заступник голови комісії — Герасіменя О.А.

ПРИСУТНІ: члени комісії (за списком).

ЗАПРОШЕНІ: за окремим списком.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

І. Про часткове руйнування самопливного каналізаційного колектору на проспекті Богоявленський, 325/4.

Доповідач: генеральний директор МКП “Миколаївводоканал” – Дуденко Б.Л.

  1. 03 серпня 2017 року, внаслідок тривалої газової корозії, сталося руйнування залізобетонного самопливного каналізаційного колектору діаметром 600 мм за адресою: вул. Флотська, 165.

  2. Силами підприємства виконано першочергові аварійно-відновлювальні роботи на аварійній дільниці колектору, а саме:

  3. – розриття котловану;

  4. – влаштування тимчасової схеми водовідведення;

  5. – введено тимчасовий режим обмеженого водопостачання в мкр. Північний з метою зменшення обсягу міських стічних вод від КНС-22.

  6. З метою недопущення переростання вищезазначених подій у надзвичайну ситуацію техногенного характеру за ознакою 1.77. «Аварія системи централізованого водо-, тепло-, енерго- газопостачання або водовідведення населеного пункту в умовах дуже сильної спеки» відповідно до наказу МНС України від 12.12.2012 №1400 «Про затвердження Класифікаційних ознак надзвичайних ситуацій» та пом’якшення її можливих наслідків необхідно здійснити реконструкцію самопливного каналізаційного колектору, розташованого по вул. Флотська, 165 .

  7. У зв’язку із складним фінансовим станом підприємства та з метою запобігання і ліквідації аварійних ситуацій на каналізаційних мережах міста МКП “Миколаївводоканал” звернувся з проханням виділити із матеріального резерву м.Миколаєва трубу поліпропіленову гофровану d- 500 мм в кількості 36 п. м.

Заслухавши та обговоривши інформацію з даного питання

КОМІСІЯ ВИРІШИЛА :

1. МКП “Миколаївводоканал” (Дуденко) надати міському голові пакет обгрунтовуючих документів щодо необхідності виділення із матеріального резерву м. Миколаєва труби поліпропіленової d- 500 мм в кількості 36 п. м.

2. Управлінню з питань НС та ЦЗН ММР (Герасімені) підготувати та винести на розгляд виконкому Миколаївської міської ради проект рішення щодо виділення з матеріального резерву м. Миколаєва матеріалів з розрахунку:

Отримувач

Труба ПП d500 (п.м)

МКП “Миколаївводоканал”

36

Термін: 04.08.2017

VІ. Контроль за своєчасним виконанням прийнятих комісією рішень залишаю за собою.

Заступник голови комісії О.А. Герасіменя

Відповідальний секретар комісії С.П. Бондарь