Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради

ТЕЛЕФОН

(0512) 37-36-14

10

ПРОТОКОЛ 10

П Р О Т О К О Л  № 10

позачергового засідання  комісії  з  питань  ТЕБ  і  НС  м. Миколаєва

 

“ 25” травня 2020 року                                                               м. Миколаїв

 

ГОЛОВУВАВ: голова комісії, міський голова — Сєнкевич О.Ф.

ПРИСУТНІ: члени комісії (за списком).

ЗАПРОШЕНІ: за окремим списком.

 

 • ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

І. Про заходи щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та послаблення протиепідемічних заходів на території міста Миколаєва.

 

Доповідачі: Управління охорони здоров’я ММР, управління з питань НС та ЦЗН ММР, ГУ Держпродспоживслужби у Миколаївській області.

 

Заслухавши та обговоривши інформацію щодо наявності ознак послаблення протиепідемічних заходів на території області,

 

КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

 

 1. Відповідно до рішення позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Миколаївській облдержадміністрації (протокол № 14 від 23.05.2020р.) продовжити до 22 червня 2020 року дію карантину на території міста Миколаєва, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (зі змінами), та постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392 “ Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів”.

 

 1. Керівникам підприємств, установ та організацій забезпечити виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 “Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів” щодо продовження дії карантину на території України з 22 травня до 22 червня 2020 року.

 

 1. У зв’язку із сприятливою епідемічною ситуацією на території міста запровадити послаблення протиепідемічних заходів та дозволити (за умови забезпечення осіб засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів):

 

3.1. З 25 травня:

– проведення спортивних заходів без глядачів, в яких беруть участь не більше ніж 50 осіб. Спортивні заходи, в яких беруть участь понад 50 осіб, можуть проводитись за погодженням із головним санітарним лікарем Миколаївської області за результатами оцінки епідемічних ризиків;

– проведення релігійних заходів за умови перебування не більше однієї особи на 10 кв. метрах площі будівлі, де проводиться релігійний захід;

– діяльність готелів (крім функціонування ресторанів у готелях) (за умови виконання вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 р. №22 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в готелях на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»);

– регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у міському, приміському, міжміському внутрішньообласному та міжнародному сполученні за умови перевезення пасажирів у межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб (за умови виконання вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 р. №23 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»).

 

3.2. З 1 червня:

– роботу закладів дошкільної освіти в два етапи (за умови виконання вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 р. №25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»):

перший етап – 01.06.2020 – відновлення дошкільною освітою дітей (адаптивний період).

другий етап – з 15.06.2020 – поновлення повноцінного освітнього процесу у закладах дошкільної освіти для всіх здобувачів.

 

3.3. Заборонити функціонування відпочинкових таборів з денним перебуванням дітей на базі закладів освіти протягом літнього періоду 2020 року.

 

 1. Головам адміністрацій районів ММР, керівникам структурних підрозділів міськвиконкому:

4.1. Продовжити контроль за здійсненням дозволених видів діяльності відповідно до постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (зі змінами)  щодо дотриманням вимог профілактичних та протиепідемічних заходів спрямованих на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

4.2. У разі виявлення порушень надавати інформацію про результати проведених обстежень за дотриманням суб’єктами господарювання встановлених протиепідемічних вимог до Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області для прийняття заходів в межах повноважень на електронну адресу: [email protected], з вказанням відомчої належності та адреси.

Термін: на час дії карантину

 

 1. Головному управлінню національної поліції в Миколаївській області продовжити вжиття заходів по недопущенню неконтрольованої (стихійної) торгівлі на території міста з застосуванням заходів адміністративного впливу відповідно до чинного законодавства.

Термін: на час дії карантину

 

 1. Відділу з організації оборонної і мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ММР внести доповнення до рішення Миколаївської міської ради від 20.12.2019 № 56/64 «Про затвердження комплексної Програми «Сприяння діяльності правоохоронних органів та території м. Миколаєва на 2020-2022 роки» в частині визначення додаткового фінансування для вирішення питання зберігання конфіскованої продукції.

Термін: відповідно до чинних регламентів

засідань виконкому та міської ради

 

 1. Департаменту праці та соціального захисту населення ММР:

7.1. Вжити додаткових заходів щодо виявлення та обслуговування одиноких осіб та осіб, які одиноко проживають, серед громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, осіб, які перебувають на самоізоляції, та організувати належний соціальний супровід.

7.2. Забезпечити неухильне дотримання карантинних вимог у комунальній установі «Міський геріатричний будинок милосердя ім.Святого Миколая» (відповідно вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України від 09.05.2020 р. №15 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в закладах стаціонарної психіатричної допомоги, медико-соціального та соціального захисту населення на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»).

7.3. Дозволити роботу центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю ММР з 1 червня 2020 року із дотриманням карантинних вимог.

Термін: на час дії карантину

 

 1. Управлінню охорони здоров’я ММР щоденно надавати інформації управлінню освіти ММР про хворих осіб на короновірусну хворобу та контактних осіб.

Термін: на час дії карантину

 

 1. Службі у справах дітей ММР надати списки сімей, діти яких повернуті із закладів інститутського догляду та виховання у зв’язку з пандемією до Миколаївської міської організації товариства червоного хреста України для забезпечення продуктовими наборами, господарськими товарами та товарами першої необхідності.

Термін: 27.05.2020

 

 1. Управлінню у справах фізичної культури і спорту ММР дозволити функціонування КУ «Центральний міський стадіон», стадіон «Юність», стадіон «Зоря», стадіон «Колос» для відвідування населення та проведення індивідуальних занять (біг, хода, їзда на велосипеді, рух на активних візках спортсменів з інвалідністю), за умови забезпечення осіб засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

 

 1. Управлінню з питань культури та охорони культурної спадщини відкрити з 01.06.2020 року територію Бюджетної установи ММР Культурно-ігровий комплекс «Дитяче містечко «Казка» для відвідувачів в якості паркової зони без проведення масових заходів та роботи атракціонів за умови забезпечення осіб засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

.

Термін: 27.05.2020

 

 1. Інформацію щодо виконання протокольних рішень надавати до управління НС та ЦЗН ММР щодня до 11:30 год. на час дії карантину.

 

ІІ. Контроль за своєчасним виконанням прийнятих комісією рішень залишаю за собою.

 

 

 

Перший заступник голови комісії                                Володимир КРИЛЕНКО

 

 

Відповідальний секретар комісії                                     Артем СУСЛІК