Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради

ТЕЛЕФОН

(0512) 37-36-14

12

Протокол 12

П Р О Т О К О Л  № 12

засідання  комісії  з  питань  ТЕБ  і  НС  м. Миколаєва

 

“24” червня 2020 року                                                               м. Миколаїв

 

ГОЛОВУВАВ: перший заступник голови комісії, перший заступник міського голови — Криленко В.І.

ПРИСУТНІ: члени комісії (за списком).

ЗАПРОШЕНІ: за окремим списком.

  • ПОРЯДОК ДЕННИЙ

І. Щодо змін до карантинних заходів із запобігання розповсюдженню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19 на території міста Миколаєва.

 

Доповідачі: ГУ Держпродспоживслужби у Миколаївській області, управління з питань НС та ЦЗН ММР.

 

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Миколаївській області  з метою запобігання та протидії поширення коронавірусної хвороби COVID-19 на виконання протоколу № 11 від  28.05.2020 засідання комісії  ТЕБ та НС міста проводяться обстеження ринків, об’єктів торгівлі, закладів громадського харчування тощо, щодо дотримання карантинних обмежень та виконання рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України.

За результатами встановлено, на території м. Миколаєва працюють 27 ринків та торгівельних комплексів.  Щотижневими обстеженнями охоплені усі ринки. За результатами обстежень встановлено на 4 ринках   порушення вимог Постанови № 34 Головного санітарного лікаря України. Складено 4 приписи щодо усунення порушень. З боку адміністрацій ринків з періоду послаблення карантину не проводиться дієвий контроль за дотриманням карантинних обмежень на ринках. Основними порушеннями є допуск без масок відвідувачів, не контролюється кількість відвідувачів на території ринків.

До Держпродспоживслужби надходять скарги мешканців будинків на неконтрольовану торгівлю по суботам  по вул. Колодязна.

Перевірено 10 закладів освіти щодо підготовці до ЗНО. Надані рекомендації щодо дотримання вимог Постанови № 24 від 21.05.2020 Головного санітарного лікаря України «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання та єдиного фахового вступного випробування в період карантину у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Обстежено 15 закладів дошкільної освіти. Порушень карантинних вимог не встановлено.

Крім того з 01.06.2020 обстеженнями охоплено понад 498 об’єктів. Порушення виявлені на  207 об’єктах.

При обстеженнях місць масового перебування людей виявлено, що в парках встановлені розважальні атракціони для дітей. Але рекомендацій для такого виду діяльності не визначені. В парках відсутні умови для проведення якісної дезінфекції усіх поверхонь атракціону, не можливо визначити кількість дітей, що можуть перебувати одночасно та дотримуватися безпечної відстані.

22.06.2020 року набрала чинності Постанова КМУ від 17.06.2020 № 500, якою введено наступні обмеження:

– На період дії карантину робота розпочинається в центрах надання адміністративних послуг, органах соціального захисту населення о 10 годині;

– На період дії карантину забороняється:

– перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;

– здійснення регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень автомобільним транспортом, зокрема пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, в електричному (трамвай, тролейбус), у міському в кількості більше ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб. Перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, та контроль використання засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок пасажирами під час перевезення;

– відвідування установ і закладів соціального захисту, в яких тимчасово або постійно проживають/перебувають громадяни похилого віку, ветерани війни і праці, особи з інвалідністю;

– закладам охорони здоров’я проведення планових заходів з госпіталізації, крім:

планової госпіталізації в регіонах, в яких заповненість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить менш як 50 відсотків;

Органам місцевого самоврядування забезпечити:

на період дії карантину з метою обмеження скупчення громадян в транспорті та на шляхах прямування на роботу/з роботи застосування там, де це можливо, гнучкого режиму робочого часу, який, зокрема, передбачає різний час початку і закінчення роботи для різних категорій працівників, дистанційну (надомну) роботу;

Суб’єктам господарювання на період дії карантину внести (у разі необхідності) зміни до режимів їх роботи з метою встановлення початку роботи о 9, 10 чи більш пізній годині. Зокрема, встановити початок роботи о 10 або більш пізній годині суб’єктам господарювання, які провадять свою діяльність у таких видах економічної діяльності:

оптова та роздрібна торгівля;

ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів;

поштова та кур’єрська діяльність;

тимчасове розміщування та організація харчування;

страхова діяльність;

освіта;

надання соціальної допомоги;

мистецтво, спорт, розваги та відпочинок.

Постановою головного санітарного лікаря України від 20.06.2020 № 37 затверджено “Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у деяких підприємствах, установах і організаціях молодіжної сфери та сфери національно-патріотичного виховання на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)”/

Обговоривши інформацію з даного питання,

 

КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

  1. Встановити початок роботи у виконавчих органах ММР з 8.30 годині.
  2. Департаменту надання адміністративних послуг ММР, департаменту праці та соціального захисту населення ММР встановити початок роботи в центрах надання адміністративних послуг, органах соціального захисту населення о 10 годині з 01.07.2020 року.
  3. Адміністраціям районів ММР робочими групами з залученням фахівців Держпродспоживслужби забезпечити постійний контроль, з обов’язковими перевірками об’єктів торгівлі на ринках, торгівельних центрах, майданчиках, роздрібної торгівлі, промислові магазини, заклади громадського харчування, перукарень, салонів краси щодо дотримання ними вимог профілактичних та протиепідемічних заходів спрямованих на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 на підпорядкованій території.

Термін: на час дії карантину

 

  1. Рекомендувати Головному управлінню Національної поліції в Миколаївській області:

4.1. Спільно з органами місцевого самоврядування у разі виявлення порушень дотримання суб’єктами господарювання встановлених протиепідемічних вимог, при здійсненні торгівлі, своєчасно застосовувати заходи адміністративного впливу відповідно до чинного законодавства.

4.2. Продовжити вжиття заходів по недопущенню неконтрольованої (стихійної) торгівлі на території міста з застосуванням заходів адміністративного впливу відповідно до чинного законодавства.

Термін: на час дії карантину

 

  1. Рекомендувати Управлінню патрульної поліції в Миколаївській області забезпечити контроль за організацією протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів.

Термін: на час дії карантину

 

  1. Управліннютранспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій ММР посилити контроль за виконанням дезінфекційних заходів на кінцевих зупинках після кожного здійсненого рейсу.

Термін: на час дії карантину

 

  1. Керівництву КП “Парки” та власникам атракціонів забезпечити проведення дезінфекції усіх поверхонь атракціонів через кожні 2 години, та проведення масових заходів з розрахунку одна особа на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід. Організатор заходу відповідальний за дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра;

Термін: на час дії карантину

 

  1. Рекомендувати суб’єктам господарювання незалежно від форм власності, що ведуть свою господарську діяльність на території м. Миколаєва внести (у разі необхідності) зміни до режимів їх роботи з метою встановлення початку роботи о 9, 10 чи більш пізній годині. Зокрема, встановити початок роботи о 10 або більш пізній годині суб’єктам господарювання, які провадять свою діяльність у таких видах економічної діяльності:

– оптова та роздрібна торгівля;

– ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів;

– поштова та кур’єрська діяльність;

– тимчасове розміщування та організація харчування;

– страхова діяльність;

– освіта;

– надання соціальної допомоги;

– мистецтво, спорт, розваги та відпочинок.

Термін: на час дії карантину

 

  1. Управлінню охорони здоров’я ММР організувати на території м.Миколаєва щоденне тестування методом ІФА та ПЛР не менше ніж 114 осіб на добу та вжиття заходів щодо належного забезпечення закладів/підприємств охорони здоров’я ІФА – тестами, іншими витратними матеріалами.

Термін: на час дії карантину

 

  1. Управлінню з питань НС та ЦЗН ММР за допомогою FM радіостанцій та вуличних гучномовців, здійснювати погодинне оповіщення про продовження карантину та проведення карантинних заходів.

Термін: на час дії карантину

 

ІІ. Про стан пожежної та техногенної безпеки багатоповерхових будинків та будинків підвищеної поверховості.

Доповідачі: управління житлового господарства департаменту ЖКГ ММР, ГУ ДСНС України у Миколаївській області.

 

Кожного року в житловому секторі м. Миколаїв виникають численні пожежі. Особливу небезпеку несуть у собі будинки підвищеної поверховості у зв’язку з наявністю значного пожежного навантаження, ускладненням вжиття оперативних дій під час гасіння пожеж на висотах і наявністю проблеми евакуації великої кількості людей із помешкань, через що гасіння, майже постійно, має затяжний характер. Обґрунтовану тривогу викликає стан систем протипожежного захисту цих будинків, чим створюється загроза безпеці мешканців.

На території міста розташовано 52 будинки підвищеної поверховості (Центральний – 15, Інгульський – 14, Корабельний – 11, Заводський – 12). У комунальній власності територіальної громади – 27 будинків, у кооперативах та співвласників багатоповерхових будинків (ТСББ) – 19, на балансі суб’єктів господарювання – 6 будинків. З них житлових – 47; адміністративних – 3.

У 46 будівлях, з яких 43 житлових, необхідно провести монтаж автоматичної пожежної сигналізації; привести у належний стан системи димовидалення (підпору повітря), блискавкозахисту, внутрішнього пожежогасіння.

Відповідно до «Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства м. Миколаєва на 2015-2019 рр.» (рішення міської ради від 23.01.2015 № 45/3), якою з місцевого бюджету передбачено                       15,5 млн грн (2015 р. – 3 млн грн, 2016 р. – 3 млн грн, 2017 р. – 3 млн грн, 2018 р. – 3 млн грн, 2019 р. – 3,5 млн грн) на ремонт та реконструкцію систем пожежогасіння та димовідведення. У ГУ ДСНС відсутня інформація щодо освоєння бюджетних коштів, виділених на протипожежні потреби.

З метою покращення протипожежного стану будинків підвищеної поверховості за фактами резонансних пожеж, які виникли у 22-поверховому житловому будинку ТОВ «Парк – Стоун» по просп. Героїв Сталінграда, 2-Д у м. Києві, під час якої пожежно-рятувальними підрозділами врятовано                                15 людей, з них 5 дітей, та проведено евакуацію 60 осіб; у 18-поверховому житловому будинку ТОВ ЖСЦ «Парковий» по просп. Шевченка, 33-Б у м.Одесі, під час якої постраждали 3 особи, з них 2 малолітні дитини, врятовано 9 громадян, з них 5 дітей, та евакуйовано 35 осіб; і у 17-поверховому житловому будинку ТОВ ЖК «Сервіс груп» по вул. Сергія Данченка, 32 у м. Києві, внаслідок якої постраждали 3 особи, врятовано 4 громадян та евакуйовано 34, вжито низку заходів.

Прем’єр-міністром України видано доручення від 16.01.2019                       № 50768/1/1-18 «Про позапланові перевірки житлових будинків підвищеної поверховості» з метою встановлення належного контролю стану пожежної та техногенної безпеки у відповідних будинках протягом 2019 року.

Миколаївською облдержадміністрацією прийнято розпорядження             від 15.02.2019 № 39-р «Про проведення у 2019 році позапланових заходів державного нагляду (контролю) за додержанням управителями багатоквартирних житлових будинків підвищеної поверховості вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки» та ініційовано засідання регіональної комісії з питань ТЕБ і НС при Миколаївській облдержадміністрації (протокол від 28.08.2019 № 8).

Запропоновані заходи взято на контроль відповідальними виконавцями ГУ ДСНС. У свою чергу перевірено 46 житлових будинків підвищеної поверховості. За результатом заходів у кожному будинку виявлено порушення. Всього до виконання запропоновано 1260 заходів, за які до адміністративної відповідальності притягнуто 44 посадових осіб. Про необхідність усунення виявлених порушень спрямовано 11 інформацій на Миколаївську міську раду, а також всім балансоутримувачам (управителям) будинків.

Незважаючи на комплекс вжитих заходів на всіх рівнях, доводиться констатувати, що жодна система протипожежного захисту так і не почала функціонувати, що ставить під сумніви виконання своїх посадових обов’язків відповідальними посадовцями.

Обговоривши дане питання,

 

КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

 

  1. Департаменту ЖКГ:

1.1. у разі зміни управителя житлового будинку підвищеної поверховості надавати до ГУ ДСНС таку інформацію:

– відомості щодо суб’єкта господарювання (назва, код ЄДРПОУ), на балансі якого перебуває будинок підвищеної поверховості;

– відомості щодо суб’єкта господарювання (назва, код ЄДРПОУ), який здійснює управління будинком підвищеної поверховості;

– відомості щодо суб’єкта господарювання (назва, код ЄДРПОУ), який зобов’язаний здійснювати монтаж протипожежних систем у будинку підвищеної поверховості;

– відомості щодо суб’єкта господарювання (назва, код ЄДРПОУ), на якого покладено обов’язок здійснювати роботи щодо контролю та підтримання працездатності систем та пристроїв протипожежного захисту будинку підвищеної поверховості.

Термін: постійно.

 

1.2.    Забезпечити передавання об’єктів від попередніх балансоутримувачів до нових балансоутримувачів відповідно до вимог п. 2.2 розділу ІІ наказу Міністерства Житлово-комунального господарства України від 02.02.2009 № 13 «Про затвердження Правил управління будинком, спорудою, житловим комплексом або комплексом будинків і споруд».

Термін: постійно.

 

1.3. Розробити міську програму щодо відновлення систем протипожежного захисту (автоматична пожежна сигналізація, димовидалення, підпір повітря, внутрішній протипожежний водопровід тощо) в розрізі кожного будинку підвищеної поверховості, який потребує робіт з ремонту або відновлення, та передбачити кошти в міських бюджетах на реалізацію заходів, зокрема на умовах співфінансування співвласниками будинків підвищеної поверховості.

Термін: 01.08.2020.

 

1.4. Виготовити (відкоригувати) проектно-кошторисну документацію на відновлення систем протипожежного захисту (автоматична пожежна сигналізація, димовидалення, підпір повітря, внутрішній протипожежний водопровід тощо) в будинках підвищеної поверховості, отримати позитивний висновок держбудекспертизи та подати до облдержадміністрації з відповідним переліком документів для участі у конкурсному відборі проектів, що фінансуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку (по багатоквартирних будинках, які є об’єктом права комунальної власності).

Термін: 01.09.2020.

 

1.5.    Забезпечити проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо дотримання вимог техногенної та пожежної безпеки.

Термін: постійно.

 

  1. Керівникам житлових установ на балансі яких перебувають будинки підвищеної поверховості та суб’єктів господарювання, які виконують управління будинками.

 

2.1.    Створити комісію та здійснити виїзні перевірки для складання актів технічного обстеження протипожежних систем та дефектних відомостей по кожному будинку підвищеної поверховості комунальної власності і управителів.

Термін: 20.07.2020;

 

2.2.    Укласти угоди на технічне обслуговування працездатних систем пожежної автоматики, димовидалення та внутрішнього протипожежного водогону з організаціями, що мають ліцензію на право проведення цих робіт.

Термін: 20.07.2020.

 

2.3. Вжити заходів щодо відновлення систем протипожежного захисту.

Термін: 20.08.2020.

 

2.4. Забезпечити проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо дотримання вимог техногенної та пожежної безпеки.

Термін: постійно.

 

ІІІ. Про технічний стан будівель і споруд з масовим перебуванням людей.

Доповідачі: управління освіти ММР, управління охорони здоров’я ММР, управління з питань культури та охорони культурної спадщини ММР, департамент праці, та соціального захисту населення ММР, управління у справах фізичної культури і спорту ММР.

 

Департаменті праці та соціального захисту населення ММР

  1. Вул. Спаська, 80

Відповідно до Звіту про проведення технічного обстеження від 23.10.2019 № 8/В-3612 будівля, допоміжні споруди та захисна споруда цивільного захисту  відповідає стану 4 – аварійне.

На даний час вирішується питання щодо будівництва на даній території Міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями. З початком будівництва будівля та допоміжні споруди будуть демонтовані.

  1. Просп. Богоявленський, 10б

Департаментом  написано лист до управління комунального майна ММР  щодо передачі будівлі до балансу КУ ММР Центру реінтеграції бездомних громадян для користування Центром з метою створення належних умов перебування в осінньо-зимовий період осіб без визначеного місця проживання, покращення та надання їм соціальних послуг.

Будівля не використовується за призначенням, у зв’язку з відсутністю коштів на проведення капітального ремонту.

  1. Вул. Бузника 18/1

Арендоване приміщення департаментом праці та соціального захисту населення ММР. На даний час приміщення не використовується за цільовим призначенням через брак коштів. Вирішується питання про установку електролічильника та підключення до електропостачання.

  1. Вул. Кузнецька, 83

Будівля міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відділення денного перебування в Заводському районі.

Науково – дослідницьким центром «Будівельних конструкцій», проведено обстеження технічного стану будівлі за адресою вул. Кузнецька, 83 на можливість подальшої її експлуатації.

17.04.2020 року отримано технічний звіт 1-ТЗ-280220 яким рекомендовано негайно звернутися до сертифікаційних спеціалістів для проведення спеціального обстеження з метою прийняття рішення про капітальний ремонт або реконструкцію.

Проведення капітального ремонту будівлі за адресою вул. Кузнецька, 83, в т.ч. проектно-вишукувальні роботи та експертизи планується включити до проекту Програми економічного і соціального розвитку  м. Миколаєва на 2021 рік.

 Управління з питань культури

та охорони культурної спадщини ММР

Будівля Кульбакінського БК розташованого по вул. Райдужна, 38

Потребує проведення технічної експертизи з подальшим внесенням пропозицій щодо виділення додаткових коштів міського бюджету на проведення протиаварійних та будівельно-монтажних робіт.

Дитяча школа мистецтв № 2 проспект Богоявленський, 332

 В результаті проведеного технічного візуально-інструментального обстеження виявлено, що технічний стан несучих конструкцій першого блоку будівлі не придатний до нормальної експлуатації.

Заплановано виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення комплексу будівельних робіт та створення культурно-досугового центру для дітей та дорослих в мкр. Намив за адресою: вул. Озерна, 43.

Пам’ятка архітектури національного значення «Офіцерське зібрання» за адресою м. Миколаїв  вул. Артилерійська, 7.

В 2011 році виготовлений проект реставрації (сучасного пристосування) пам’ятки під Міський палац культури та мистецтв. Через відсутність позитивного експертного звіту філії ДП «Укрдержбудекспертиза», не був своєчасно реалізований і зараз потребує коригування та нових узгоджень відповідно до Закону України  «Про охорону культурної спадщини».

Виставкова зала за адресою: вул. Нікольська, 54.

Виготовлено проектно-кошторисну документацію на виконання капітального ремонту.

Виготовлено проектно-кошторисну документацію на виконання капітального ремонту у бібліотеках-філіях №№ 6,11,21 Централізованої бібліотечної системи для дорослих та бібліотеках-філіях №№ 5,11 Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка.

Виготовлено проектно-кошторисну документацію на реконструкцію Великокорениського будинку культури за адресою: вул. Миколаївських десантників, 4, реставрацію будівлі-пам’ятки архітектури місцевого значення по вул. Спаській, 44 та реставрацію будівлі-пам’ятки архітектури місцевого значення по вул. Шевченка, 58 (Миколаївський міський палац культури та урочистих подій), виготовлено ескізний проект реконструкції Дитячої школи мистецтв №1 (добудова концертної зали) за адресою: вул. Сергія Цвєтка, 17, виготовлено проект на реконструкцію електрокабельної мережі на території БУ ММР КІК «ДМ Казка» по вул. Декабристів,38-а, реконструкцію нежитлового приміщення по пров. Прорізному, 21/2 під дитячу музичну школу №6, реставрацію будівлі – пам’ятки історії місцевого значення ДМШ №1 по вул. Адміральській, 9-11 і проект на реставрацію пам’ятки архітектури місцевого значення «Водонапірна башта» по вул. Рюміна, 9. Із-за відсутності фінансування роботи на вище зазначених об’єктах не розпочато.

Розпочато капітальний ремонт в Дитячій музичній школі №5, реконструкцію нежитлових приміщень по вул. Спаській, 23/1 під дитячу художню школу, реставрацію пам’ятки історії місцевого значення – дитячої музичної школи №8, але за браком коштів на вище зазначених об’єктах роботи призупинено.

 

Управління у справах фізичної культури і спорту ММР

За результатами проведених технічних обстежень будівель та споруд на об’єктах господарювання учбових закладів під час планових та позачергових обстежень та оглядів стану будівель встановлено їх відповідність Державним будівельним нормам у сфері подібних об’єктів та  можливість надійної та безпечної експлуатації.

 

Управління охорони здоров’я ММР

КНП ММР «Міська лікарня № 1» вул. 2 Екіпажна, 4:

Будівля поліклініки лікарні.

Експлуатація елементів споруди можливо лише при умові проведення їх комплексного капітального ремонту. Капітальний ремонт може бути виконаний лише при умові повного відселення (припинення функціонування поліклініки) на час його проведення. На теперішній час будівля законсервована.

Будівля судинно-неврологічного відділення.

Середньозважений фізичний знос конструкцій будівлі становить 46,4%, що дозволяє оцінити технічний стан будівлі як непридатний  до нормальної експлуатації (ІІІ категорія), необхідно виконати капітальний ремонт. З березня 2020 року будівля за призначенням не використовується.

Потребують капітальних ремонтів, дахи будівлі поліклініки та господарчого корпусу КНП ММР «Міська лікарня швидкої медичної допомоги», ендокринологічного відділення КНП ММР «Міська лікарня № 1», сімейна амбулаторія № 1 КНП ММР «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1».

 

Управління освіти ММР

          Управлінням капітального будівництва ММР проводяться роботи з капітального ремонту 8 об’єктів;

На 3 об’єктах проводяться роботи за програмою “Теплый дом”;

На 6 об’єктах проводяться роботи з технічного обстеження будівельних конструкцій;

Будівля ДНЗ № 67 за адресою: пр-т Миру, 7/1 — підлягає знесенню.

Обговоривши дане питання,

 

КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

  1. Управлінню освіти ММР, управлінню охорони здоров’я ММР, управлінню з питань культури та охорони культурної спадщини ММР, департаменту праці, та соціального захисту населення ММР вжити дієвих заходів щодо закінчення поточних ремонтів підпорядкованих об’єктів, фінансування яких здійснюється у поточному році.

Термін: протягом 2020 року

 

  1. Управлінню капітального будівництва ММР:

– вжити дієвих заходів щодо закінчення капітальних ремонтів об’єктів комунальної власності, фінансування яких здійснюється у поточному році;

– передбачити у кошторисах на наступні роки кошти для проведення необхідних капітальних ремонтів об’єктів комунальної власності.

Термін: протягом 2020 року

 

  1. Управлінню з питань культури та охорони культурної спадщини ММР підготувати листа до голів фракцій з питання фінансування заходів з капітального ремонту підвідомчих об’єктів, та реставрації пам’яток архітектури.

Термін: 20.07.2020.

 

ІV. Контроль за своєчасним виконанням прийнятих комісією рішень залишаю за собою.

 

 

 

Перший заступник голови комісії                                Володимир КРИЛЕНКО