Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради

ТЕЛЕФОН

(0512) 37-36-14

14

 

П Р О Т О К О Л № 14

позачергового засідання комісії з питань ТЕБ і НС м. Миколаєва

02” липня 2021 року м. Миколаїв

ГОЛОВУВАВ: голова комісії, міський голова — Сєнкевич О.Ф.

ПРИСУТНІ: члени комісії (за списком).

  1. ПОРЯДОК ДЕННИЙ

І. Про надзвичайну подію яка склалась на самопливних бетонних каналізаційних колекторах по вул. Троїцька, 67 вул. Олександра Янати 19,21,23,25 та вул. Будівельників 16-18 міста Миколаєва.

Доповідач: МКП “Миколаївводоканал”

15 червня 2021 року відбулось руйнування самопливного бетонного каналізаційного колектору по вул. Троїцька 67 вул. Олександра Янати 19,21,23,25 м. Миколаєва.

Провівши обстеження колектора встановили причину події: обвалився звід залізобетонного самопливного каналізаційного колектора d-500 мм. в наслідок тривалої газової корозії.

На місці обвалу працювала бригада МКП “Миколаївводоканал” виконані першочергові аварійно-відновлювальні роботи на аварійному колекторі, прокладеного на глибині 4 м.

З метою запобігання виникнення надзвичайної ситуації необхідно здійснити реконструкцію самопливного каналізаційного колектора розташованого по вул. Троїцька 67 вул. Олександра Янати 19,21,23,25.

19 червня поточного року відбулось руйнування самопливного бетонного каналізаційного колектору по вул. Будівельників, 16-18 м. Миколаєва в наслідок чого створились значні провали ґрунту протяжністю до 400 метрів, а глибина до 4 метрів.

Силами підприємства МКП “Миколаївводоканал” виконанні першочергові аварійно-відновлювальні роботи на аварійному колекторі, прокладеного на глибині 4 метра.

З метою запобігання виникнення надзвичайної ситуації необхідно здійснити реконструкцію самопливного каналізаційного колектора розташованого по вул. Будівельників, 16-18.

Обговоривши дане питання,

КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

1. МКП “Миколавводоканал”:

1.1. Організувати роботи щодо перекачування стічних вод в цілодобовому режимі (у разі необхідності).

1.2. Ремонтні роботи по заміні аварійних каналізаційних колекторів провести в найкоротші терміни.

2. Управлінню з питань НС та ЦЗН ММР підготувати та винести на розгляд виконкому Миколаївської міської ради проект рішення щодо виділення з матеріального резерву м. Миколаєва матеріалів з розрахунку:

Отримувач

Труба ПП d-400 (м.п..)

МКП “Миколаївводоканал”

114

Термін: до 05.07.2021

ІІ. Контроль за своєчасним виконанням прийнятих комісією рішень залишаю за собою.

Голова комісії Олександр СЄНКЕВИЧ

Відповідальний секретар комісії Артем СУСЛІК