Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради

ТЕЛЕФОН

(0512) 37-36-14

17

17 протокол

П Р О Т О К О Л  № 17

позачергового засідання  комісії  з  питань  ТЕБ  і  НС  м. Миколаєва

“31” серпня 2020 року                                                               м. Миколаїв

 

ГОЛОВУВАВ: голова комісії, міський голова — Сєнкевич О.Ф.

ПРИСУТНІ: члени комісії (за списком).

ЗАПРОШЕНІ: за окремим списком.

  • ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

І. Про порядок перевезення пільгових категорій мешканців міста на період карантину.

Доповідач: управління з питань НС та ЦЗН ММР.

 

В місті Миколаєві продовжують фіксувати нові випадки захворюваності на COVID-19. Стрімке зростання випадків зафіксовано 27.08.2020 – 28 осіб,  28.08.2020 – 43 особи, 29.08.2020 – 64 особи.

Реєструються спалахи захворюваністі серед працівників окремо взятих підприємств, до прикладу: ДП НВКГ «Зоря»-«Машпроект», МКП “Миколаївводоканал”, працівники адміністрацій районів ММР, мережа супермаркетів АТБ.

Починаючи з початку серпня біля 70% осіб, що захворіли в Миколаївській області – це мешканці міста Миколаєва.

Транспортні підприємства, які здійснюють регулярні пасажирські перевезення в м. Миколаєві продовжують нехтувати вимогам та рекомендаціям щодо організації протиепідемічних заходів: водії громадського пасажирського транспорту допускають пасажирів без засобів захисту органів дихання та здійснюють перевезення пасажирів у кількості, що перевищує кількість місць для сидіння.

В зв’язку з початком нового навчального року з 01.09.2020 збільшується кількість населення що перевозиться.

Обговоривши інформацію з даного питання,

 

КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

  1. Управлінню транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій ММР винести на розгляд міськвиконкому питання щодо заборони проїзду у громадському транспорті, пільговим категоріям людей на період карантину з 07:00 до 10:00 щоденно крім вихідних та святкових днів, крім категорій:

– учасники бойових дій;

– співробітники правоохоронних органів та військовослужбовці;

– пенсіонери, які працюють в установах соціального захисту міста;

– співробітники закладів охорони здоров’я;

– учні ЗЗСО.

Термін: негайно

 

  1. Департаменту економічного розвитку ММР сумісно з Головним управлінням Держпродспоживслужби у Миколаївській області провести додаткові перевірки мереж супермаркетів міста.

Термін: до 12.09.2020

 

ІІ. О проведені масових заходів на території м. Миколаєва.

Доповідачі: головний державний санітарний лікар Миколаївській області, управління з питань НС та ЦЗН ММР.

 

За даними обласного штабу з ліквідації НС:

Станом на 31.08.2020 року у м. Миколаєві зареєстровано 632 випадки захворювання на COVID-19, з них впродовж останніх 14 днів — 317. Динаміка зростання захворюваності по м. Миколаєву складає 144,4%.

Показник захворюваності на  COVID-19за попередні 14 днів на 100 тис. населення складає 38,8 на 100 тис. населення.

Завантаженість ліжок в закладах охорони здоров’я визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19 складає 25,4% (при допустимому не більше як 50%).

Середня кількість тестувань методом ПЛР та ІФА впродовж останніх 7 днів на 100 тис. населення 49,09 (при допустимому не менше ніж 24 на 100 тис. населення).

Відповідно змін внесених постановою КМУ від 26.08.2020 № 760 до постанови КМУ від 22.07.2020 № 641 “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” встановлено додаткові заборони:

На території регіону (адміністративно-територіальної одиниці), на якій установлено “зелений” рівень епідемічної небезпеки, забороняється:

3) проведення концертів (крім тих, які проводяться закладами культури, для яких концертна діяльність протягом останнього року є основним видом діяльності), дискотек, робота розважальних закладів (нічних клубів), діяльність закладів громадського харчування із організацією дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо).”;

Обговоривши інформацію з даного питання,

 

КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

  1. Заборонити проведення масових заходів на території міста на підставі пп. 3 пункту 11 постанови КМУ від 22.07.2020 № 641 “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (зі змінами).

Термін: з 01.09.2020

 

ІІІ. Контроль за своєчасним виконанням прийнятих комісією рішень залишаю за собою.

 

 

 

Перший заступник голови комісії                                Володимир КРИЛЕНКО