Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради

ТЕЛЕФОН

(0512) 37-36-14

18

Протокол 18

П Р О Т О К О Л № 18

позачергового засідання комісії з питань ТЕБ і НС м. Миколаєва

11” жовтня 2021 року м. Миколаїв

ГОЛОВУВАВ: перший заступник голови комісії, перший заступник міського голови — Луков В.Д.

ПРИСУТНІ: члени комісії (за списком).

  1. ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру на території м. Миколаєва, пов’язаної з відсутністю постачання природного газу бюджетним установам на осінньо-зимовий період 2021/2022 року.

В м. Миколаєві розпорядники бюджетних коштів, (підприємства, установи, організації та комунальні некомерційні підприємства сфери охорони здоров’я), які в умовах діючих тарифів не здатні придбати природний газ за цінами, що склалися на Європейському ринку природного газу та відповідно і в Україні.

Відсутність належних договірних обсягів газопостачання не дозволяє розпочати опалювальний сезон в бюджетних установах, організаціях, комунальних некомерційних підприємствах сфери охорони здоров’я та призвели до порушення нормальних умов життєдіяльності понад 1000 осіб.

Обговоривши дане питання,

КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

1.Керуючись рішенням позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Миколаївській облдержадміністрації (протокол від 08.10.2021 № 28) визнати ситуацію, що склалася у зв’язку з відсутністю постачання природного газу бюджетним установам, організаціям, комунальним некомерційним підприємствам сфери охорони здоров’я на осінньо-зимовий період 2021/2022 років та подальшим виникненням загрози життю та здоров’ю населення міста та завдання значних матеріальних збитків, відповідно до пункту 24 частини першої ст. 2 Кодексу цивільного захисту України, надзвичайною ситуацією.

2. Надзвичайну ситуацію, що склалася у зв’язку з відсутністю постачання природного газу бюджетним установам на осінньо-зимовий період 2021/2022 років, відповідно до Національного класифікатора надзвичайних ситуацій ДК 019:2010, Порядку класифікації надзвичайних ситуацій за їх рівнями (далі – Порядок класифікації), попередньо класифікувати як надзвичайну ситуацію техногенного характеру (код НС 10800 – НС унаслідок аварій на системах життєзабезпечення) місцевого рівня.

3. Доручити головам адміністрацій районів ММР, керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету ММР, керівникам підприємств, установ, організацій та комунальних некомерційних підприємств сфери охорони здоров’я:

3.1. Направити постачальникам природного газу, з якими укладено договори за ціною, більш як 13659,63 гривень за 1000 куб.м (без ПДВ та без урахування тарифу на послуги з транспортування природного газу), визначеною в Меморандумі від 30 вересня 2021 року «Про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 рр.» (далі – Меморандум), пропозиції щодо зниження ціни на газ. У разі недосягнення згоди, з урахуванням умов укладених договорів, розглянути питання щодо припинення/розірвання договорів з діючими постачальниками природного газу.

3.2. У разі розірвання діючих договорів з постачальниками природного газу, вжити заходів щодо укладання договорів на постачання природного газу за фіксованою ціною, що не перевищує ціну відповідно до Меморандуму, за переговорною процедурою, відповідно до ст. 40 Закону України “Про публічні закупівлі” від 25.12.2015 № 922-VIII (зі змінами).

Термін: негайно.

4. Контроль за виконанням рішення Комісії з даного питання покласти на департамент праці та соціального захисту населення ММР, департамент ЖКГ ММР, управління освіти ММР, управління охорони здоров’я ММР, управління культури та охорони культурної спадщини ММР, управління у справах фізичної культури і спорту ММР.

Термін: 20.10.2021

5. Інформацію щодо виконання даного питання надавати голові Комісії у встановлені терміни.

ІІ. Контроль за своєчасним виконанням прийнятих комісією рішень залишаю за собою.

Перший заступник голови комісії Віталій ЛУКОВ

Відповідальний секретар комісії Сергій БОНДАРЬ