Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради

ТЕЛЕФОН

(0512) 37-36-14

4

П Р О Т О К О Л № 4

позачергового засідання комісії з питань ТЕБ і НС м. Миколаєва

“27” лютого 2018 року м. Миколаїв

ГОЛОВУВАВ: голова комісії, секретар міської ради — Казакова Т.В.

ПРИСУТНІ: члени комісії (за списком).

ЗАПРОШЕНІ: за окремим списком.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

І. Про погіршення погодних умов.

Доповідач: начальник управління НС та ЦЗН ММР — Герасіменя О.А.

26.02.2018 Миколаївським обласним центром з гідрометеорології, повідомлено, що 27 лютого – 1 березня 2018 року на території Миколаївської області та в м. Миколаїв очікуються складні погодні умови: сильний сніг, хуртовини, снігові замети, на дорогах ожеледиця, сніговий накат, посилення вітру до 15-22 м/с, температура повітря вночі 10-15˚ морозу, вдень 5-10˚ морозу.

Вночі 27 лютого, на автошляхи міста вийшли 12 одиниць снігоприбиральної техніки КП «ЕЛУ автодоріг», які використали для посипки магістралей 85 тонн солі.

Для очищення тротуарів та зупинок громадського транспорту адміністраціями районів Миколаєва залучено снігоприбиральну техніку підприємств, установ та організацій, розташованих на території району. Станом на 12:00 27.02.18 задіяно 16 од. техніки від 7 підприємств.

Житлово-експлуатаційні підприємства міста залучили до очищення прибудинкових територій 583 працівника.

З зв’язку із суттєвим зниженням температури, на період погіршення погодних умов адміністраціями районів організовано 5 додаткових пунктів обігріву.

Міською лікарнею № 5 (Вітовська ЦРЛ) в Корабельному районі виділено 15 койка-місць для тимчасового перебування осіб без визначеного місця проживання.

Департаментом ЖКГ ММР на базі 16 житлово-експлуатаційних підприємств організовано тимчасові пункти обігріву, в яких мешканці міста можуть отримати допомогу.

За інформацією обласного центру з гідрометеорології, до кінця доби 27 лютого та у першій половині ночі 28 лютого по місту та області очікується сильна хуртовина. Протягом дня 28 лютого очікується сильний сніг та північний вітер 15-20 м/с.

Обговоривши дане питання,

КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

1. Головам адміністрацій районів ММР (Березі, Дмитруку, Гладун, Цуканову):

1.1. Перевести на посилений режим роботи органи управління, сили та засоби.

1.2. Продовжити роботи щодо розчищення доріг та тротуарів на підвідомчій території, особливу увагу звернути на розчищення зупинок громадського транспорту.

Термін: на період погіршення погодних умов

2. Департаменту ЖКГ ММР (Пальку):

2.1. Продовжити роботи щодо очищення від снігу та посипки вулиць міста.

2.2. Продовжити очищення від снігу та посипки тротуарів та внутрішньо-квартальних проїздів.

2.3. Вживати термінових заходів щодо прибирання льоду у разі аварій на мережах водопроводу, каналізації та теплопостачання.

Термін: на період погіршення погодних умов

3. Управлінню освіти ММР (Деркач) підготувати проект розпорядження Миколаївського міського голови щодо призупинення навчального процесу в загальноосвітніх та позашкільних закладах з 28 лютого до 2 березня 2018 року.

Термін: 27.02.2018 р.

4. Управлінню транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій ММР організувати на період складних погодних умов, розміщення транзитного транспорту на стоянках для вантажного автотранспорту.

Термін: на період погіршення погодних умов

5. Рекомендувати Миколаївському міжміському автовокзалу ПрАТ “МОПАС” (Волковій) забезпечити організацію місця тимчасового перебування транзитних пасажирів.

Термін: на період погіршення погодних умов

6. КП ММР „ЕЛУ автодоріг” (Горобенко) забезпечити цілодобову посипку та очищення аварійно-небезпечних ділянок на дорогах міста.

Термін: на період погіршення погодних умов

7. Рекомендувати Південному округу ПАТ „Миколаївобленерго” (Пономаренко), ПАТ “Миколаївгаз” (Попову), ОКП „Миколаївоблтеплоенерго (Логінову), ПрАТ “Миколаївська ТЕЦ” (Матвіюку), МКП “Миколаївводоканал” (Дуденко) організувати безперебійне функціонування підвідомчих систем, ділянок та об’єктів, не допускати відключення об’єктів життєзабезпечення.

Термін: на період погіршення погодних умов

8. Управлінню з питань НС та ЦЗН ММР (Герасімені) забезпечити координацію дій підприємств, установ та організацій міста з попередження виникнення надзвичайної ситуації.

Термін: на період погіршення погодних умов

9. Інформацію про виконання робіт надавати до управління з питань НС та ЦЗН ММР.

Термін: на період погіршення погодних умов

Заступник голови комісії О.А.Герасіменя

Відповідальний секретар комісії С.П. Бондарь