Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради

ТЕЛЕФОН

(0512) 37-36-14

5

Протокол 5

П Р О Т О К О Л № 5

позачергового засідання комісії з питань ТЕБ і НС м. Миколаєва

27” квітня 2022 року м. Миколаїв

ГОЛОВУВАВ: перший заступник голови комісії, перший заступник міського голови — Луков В.Д.

ПРИСУТНІ: члени комісії (за списком).

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

І. Про фінансування заходів по забезпеченню водопостачання та захисту вікон лікувальних закладів Миколаївської міської ради.

У зв’язку з надзвичайною ситуацією державного рівня за кодом національного класифікатора надзвичайних ситуацій ДК 019-2010 – 40000 “НС воєнного характеру” (протокол №3-22 засідання Експертної комісії ДСНС України від 24.02.2022 року), внаслідок артилерійських обстрілів території м.Миколаєва було пошкоджено скло у вікнах 8 будівель лікувальних закладів, підпорядкованих управлінню охорони здоров’я ММР. Тому виникла гостра необхідність в придбанні osb-плит для захисту вікон надважливих відділень стаціонарів (операційні, реанімації, приймальні відділення). Обрахована потреба для всіх лікарень та пологових будинків становить 353 листа osb-плит на суму 230,000 тис. грн.

Також у зв’язку із веденням бойових дій на території Миколаївської та Херсонської області області, внаслідок аварії на об’єктах МКП «Миколаївводоканал» без централізованого водопостачання залишились лікувальні заклади міста Миколаєва. Для забезпечення безперебійної подачі води в стаціонарні лікувальні заклади необхідно біля кожної установи пробурити свердловину для подачі води. Вартість робіт по бурінню та облаштуванню свердловин становить 320,600 тис. грн.

Обговоривши інформацію з даного питання,

КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

1. Департаменту фінансів ММР забезпечити фінансування управління охорони здоров’я ММР за рахунок поточних видатків міського бюджету:

– на придбання osb-плит на суму 230,000 тис. грн.

– на оплату робіт з буріння свердловин для подачі води в сумі 320,600 тис. грн.

Термін: 29.04.2022

2. Управлінню капітального будівництва ММР провести роботи з буріння свердловин для подачі води біля лікувальних закладів Миколаївської міської ради.

Термін: 06.05.2022

3. МКП “Миколаївводоканал” продовжувати вживати заходи щодо забезпечення лікувальних закладів питною водою.

Термін: до відновлення

централізованого водопостачання

4. Управлінню охорони здоров’я ММР після отримання фінансування придбати та встановити osb-плити для захисту вікон підпорядкованих закладів.

Термін: в найкоротші терміни

5. Державній установі «Миколаївський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» забезпечити проведення дослідження якості та безпечності води, що подається населенню з нецентралізованих джерел водопостачання за санітарно-хімічними та мікробіологічними показниками відповідно до наказу МОЗ України від 08.04.2022 № 597 “Деякі питання забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення під час ліквідації наслідків збройної агресії Російської Федерації проти України”.

Термін: до відновлення

централізованого водопостачання

Голова комісії О. СЄНКЕВИЧ

Відповідальний секретар комісії С. БОНДАРЬ