Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради

ТЕЛЕФОН

(0512) 37-36-14

7

П Р О Т О К О Л  № 7

позачергового засідання  комісії  з  питань  ТЕБ  і  НС  м. Миколаєва

 

“07” квітня 2020 року                                                                          м. Миколаїв

 

ГОЛОВУВАВ: голова комісії, міський голова — Сєнкевич О.Ф.

ПРИСУТНІ: члени комісії (за списком).

ЗАПРОШЕНІ: за окремим списком.

 

ПОРЯДОК   ДЕННИЙ

 

І. Про оголошення НС на території м.Миколаєва та вжиття додаткових протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19.

 

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 07.04.2020 в Україні зафіксовано 1462 лабораторно підтверджених випадки COVID-19, з них 45 летальних, 28 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 143 нових випадки.

Випадки коронавірусної хвороби зафіксовані в областях, які межують з Миколаївською областю:

– Дніпропетровська область — 15 випадків;

– Кіровоградська область — 53 випадок;

– Одеська область — 30 випадків;

– Херсонська область — 13 випадків.

На виконання вимог Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, постанови  Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (зі змінами), виконавчими органами Миколаївської міської ради вживається низка заходів  щодо недопущення занесення і поширення на території м.Миколаєва випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

Дорученнями міського голови від 19.03.2020 № 56/02.02.05-07 та від 01.04.2020 № 70/02.02.05-10 створено робочу групу з координації проведення заходів щодо попередження виникнення та розповсюдження коронавірусної хвороби (COVID-19) серед населення м. Миколаєва.

Розпорядженнями міського голови:

– від 03.04.2020 №90р органи управління та сили цивільного захисту міста переведено у діяльність в режимі надзвичайної ситуації;

– від 03.04.2020 №91р керівником робіт з ліквідації  наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 на території міста Миколаєва призначено першого заступника міського голови Криленко В.І.

Керівником робіт утворено штаб з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 на території міста Миколаєва.

Заслухавши та обговоривши інформацію з даного питання,

 

КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

 

 1. Прийняти до уваги рішення експертної комісії ДСНС України з визначення рівнів та класів надзвичайних ситуацій (протокол №104/02-20 від 12.03.2020) щодо виникнення на території України надзвичайної ситуації пов’язаної з епідемічним спалахом небезпечних інфекційних хвороб за кодом 20713 Державного класифікатора надзвичайних ситуацій (ДК 019:2019) – державного рівня.
 2. Впровадити до 24 квітня 2020 року карантинні заходи щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, які були прийняті постановою Кабінету Міністрів України від 02 квітня 2020 року №255, встановивши межі зони надзвичайної ситуації – адміністративні границі міста Миколаєва.
 3. Заборонити проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів місцевого самоврядування, за умови забезпечення учасників засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

Термін: на період дії карантину

 

 1. Затвердити:

4.1. Комплексний план протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню на території міста Миколаєва випадків гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS CoV-2 (додається).

4.2. Вимоги щодо карантинних обмежень в закладах торгівлі товарами продовольчої групи (додається).

4.3. Пункти обсервації за адресами:

– вул. Генерала Карпенко, 44 (спортивна школа “Надія”) – 100 місць;

– вул. Погранична, 41 (Миколаївське вище училище фізичної культури) – 30 місць;

4.4. Місце розміщення медичного персоналу за адресою:

– вул. Георгія Гонгадзе, 26/3 (Sergeev Hotel) – 29 місць;

– вул. Генерала Карпенка, 46 (готель “Турист”) – 56 місць.

4.5. Схему розташування постів у разі їх встановлення на території м. Миколаєва.

4.6. Умови в’їзду/виїзду громадян і транспортних засобів на територію м.Миколаєва (додається).

4.7. Порядок проведення дезінфекційних заходів у зоні надзвичайної ситуації (додається).

4.8. Додаткові заходи управлінню охорони здоров’я ММР щодо ліквідації надзвичайної ситуації у м. Миколаєві (додається).

4.9. Вимоги по організації роботи обсерватора (додається).

4.10. Перелік обмежувальних заходів на період ліквідації надзвичайної ситуації (додається).

4.11. Перелік діяльності суб’єктів господарювання, дозволеної у зоні надзвичайної ситуації (додається).

4.12. Перелік діяльності суб’єктів господарювання, забороненої у зоні надзвичайної ситуації (додається).

 1. Адміністраціям районів ММР сумісно з департаментом ЖКГ ММР, управлінням патрульної поліції в Миколаївській області та ГУНП у Миколаївській області, провести розрахунки матеріально-технічних засобів для створення на в’їздах на територію міста Миколаєва контрольно-пропускних пунктів (розпорядження від 04.04.2020 № 17 керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19).

Термін: до 10.04.2020

 

 1. Департаменту фінансів ММР:

6.1. Визначити перелік витрат загального та спеціального фонду міського бюджету на 2020 рік, фінансування яких зупиняється на час дії карантину та надзвичайної ситуації.

6.2. Сумісно з управлінням охорони здоров’я ММР провести перерозподіл коштів у сумі 397605,93 грн. для фінансування робіт з поточного ремонту НКП ММР Міська лікарня № 3.

Термін:08.04.2020

 

6.3. Вирішити питання щодо виділення фінансових ресурсів з міського бюджету м. Миколаєва на реалізацію заходів, зазначених у Комплексному плані протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню на території міста Миколаєва випадків гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS CoV-2, у 2020 році.

Термін:17.04.2020

 

 1. Юридичному департаменту ММР:

7.1. Сумісно з управлінням охорони здоров’я ММР підготувати листа до Кабінету міністрів України з питання щодо включення  газифікара  CFL-3/2.6 та одноразової пастельної  білизни до переліку товарів, закупівля яких проводиться поза системою Прозоро.

7.2. Спільно з департаментом ЖКГ ММР напрацювати механізм для правового забезпечення догляду за домашніми тваринами одиноких людей, які знаходяться  на лікуванні від коронавірусної хвороби COVID-19.

Термін:10.04.2020

 

 1. Департаменту економічного розвитку ММР визначити перелік підприємств на території міста, які спроможні виготовляти засоби індивідуального захисту (маски, респіратори, ватно-марлеві пов’язки) та антисептичні засоби.

Термін: до 10.04.2020

 

 1. Департаменту праці та соціального захисту населення ММР:

9.1. Надати до міського голови інформацію щодо потреби в продуктових наборах та засобах індивідуального захисту органів дихання для малозабезпечених верств населення.

9.2. Врахувати листа ГФ з охорони громадського порядку м. Миколаєва “ЗАХИСТ” щодо потреби ПММ для підвезення донорів крові.

Термін:08.04.2020

 

9.3. Організувати збір замовлень на перепустки для проїзду у громадському транспорті, для осіб, які здійснюють догляд за хворими та громадянами похилого віку.

Термін: на період дії карантину

 

 1. Надати дозвіл департаменту праці та соціального захисту населення ММР та міському територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проводити за рахунок благодійних надходжень, видачу продуктів харчування одиноким особам та особам, які одиноко проживають, громадянам віком понад 80 років, громадянам похилого віку, які потребують догляду, особам з інвалідністю та іншим особам, які не знаходяться на обслуговуванні, але потребують допомоги у період дії карантину.
 2. Заступнику міського голови Степанцю Ю.Б. сумісно з адміністраціями районів ММР встановити в зонах меж відповідальності інформаційні листи (плакати) щодо заборони відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, спортивних та дитячих майданчиків

Термін: 08.04.2020

 

 1. Управлінню охорони здоров’я ММР:

12.1. Забезпечити координацію робіт з ремонту та реконструкції приміщень закладів охорони здоров’я ММР.

12.2. Організувати збір замовлень на одноразові (тимчасові) перепустки для проїзду у громадському транспорті, для осіб, яким необхідно звернутись до лікаря.

Термін: на час дії карантину

 

 1. Головним розпорядникам коштів, керівникам комунальних підприємств, установ та організацій, надати департаменту фінансів, пропозиції щодо виділення фінансових ресурсів з міського бюджету м. Миколаєва на реалізацію заходів, зазначених у Комплексному плані протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню на території міста Миколаєва випадків гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS CoV-2, на 2020 рік.

Термін:08.04.2020

 

 1. Управлінню транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій ММР підготувати проект рішення МВК щодо оптимізації руху транспорту задіяному на перевезенні працівників об’єктів життєзабезпечення.

Термін: 10.04.2020

 

 1. Управлінню у справах фізичної культури і спорту ММР, управлінню з питань НС та ЦЗН ММР завершити підготовку пунктів обсервації (ізоляції).

Термін: 14.04.2020

 

 1. Управлінню патрульної поліції в Миколаївській області задіяти машини з гучномовними пристроями для оповіщення населення про заборону відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, спортивних та дитячих майданчиків.

Термін: на період дії карантину

 

 1. КВП по організації харчування в навчальних закладах провести розрахунки щодо приготування їжі та харчування в пунктах обсервації та на карантинних постах.

Термін: на період дії карантину

 

 1. Службі у справах дітей ММР розробити заходи щодо піклування за дітьми, батьки яких захворіли на коронавірусну хворобу COVID-19.

Термін: до 10.04.2020

 

 

 

 1. Департаменту міського голови ММР:

19.1. Оприлюднити на сайті Миколаївської міської ради постанову КМУ від   02.04.2020 № 255.

19.2. Розробити систему онлайн-конференцій і нарад, засідань Миколаївської міської ради, виконавчого комітету ММР та постійних комісій ММР.

Термін: 10.04.2020

 

 1. Департаменту надання адміністративних послуг ММР розмістити у ЗМІ Перелік адміністративних послуг, визначений у додатку до постанови Кабінету Міністрів України від 02 квітня 2020 року №255, які надаються під час карантину та надзвичайної ситуації.

Термін: 07.04.2020

 

 1. Комунальній установі «Миколаївський зоопарк» забезпечити необхідні умови перебування тварин у зоопарку.

Термін: на час дії карантину

 

 1. Інформацію щодо виконання рішень комісії надавати голові комісії через управління з питань НС та ЦЗН ММР у встановлені терміни.

 

ІІ. Контроль за своєчасним виконанням прийнятих комісією рішень залишаю за собою.

 

Перший заступник голови комісії                                     Володимир КРИЛЕНКО

 

Відповідальний секретар комісії                                            Сергій БОНДАРЬ

Вимоги до Обсерватора

Додаткові заходи

Комплексний план

ПЕРЕЛІК ДІЯЛЬНОСТІ, ЯКА ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ

ПЕРЕЛІК ДІЯЛЬНОСТІ, ЯКА ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ

ПЕРЕЛІК ОБМЕЖЕНЬ

Порядок проведення дезінфекції

УМОВИ В’ЇЗДУ ВИЇЗДУ

Вимоги до обмежень