Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради

ТЕЛЕФОН

(0512) 37-36-14

9

П Р О Т О К О Л  № 9

позачергового засідання  комісії  з  питань  ТЕБ  і  НС  м. Миколаєва

“08” квітня 2016 року

м. Миколаїв

ГОЛОВУВАВ: перший заступник голови комісії, заступник міського голови – Гайдаржи В.В.

ПРИСУТНІ: члени комісії (за списком).

ЗАПРОШЕНІ: за окремим списком

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

І. Про стан будівлі по вул. Велика Морська, 45.

Доповідач: начальник управління з питань НС та ЦЗН ММР — Герасіменя О.А.

06.02.2016 відбулося часткове руйнування частини будівлі навчального корпусу №7 МНУ ім. В.О. Сухомлинського по  вул. Пушкінська, 11, що не експлуатується та є  пам’ятка архітектури місцевого значення.

З одного боку будівлі розміщується СДЮШОР з фехтування, з другого – до об’єкта через деформаційний шов примикає триповерхова офісна будівля по вул. Велика Морська, 45.

На замовлення  МНУ ім. В.О.Сухомлинського в лютому 2016 року                   ТОВ “Автограф-Н” було виготовлено “Висновок про результати обстеження технічного стану будівлі навчального корпусу №7 МНУ ім. В.О.Сухомлинського за адресою: вул. Пушкінська, 11 в м. Миколаєві”.

За результатами візуального обстеження ТОВ “Автограф-Н” будівля по вул. В.Морська, 45 знаходиться в аварійному стані, необхідно негайно припинити експлуатацію будівлі, виконати детальніше обстеження та прийняти рішення щодо можливості ії подальшої експлуатації. Стан будівлі створює  загрозу життю людей, які там перебувають.

31.03.2016 комісією за участю представників адміністрації Центрального району ММР, управління з використання та розвитку комунальної власності ММР, департаменту ЖКГ ММР та КЖЕП Центрального району було проведено обстеження будівлі по вул. Велика Морська, 45, яким виявлено:

– появу додаткових тріщин, в деяких існуючих тріщинах ширина розкриття збільшилась до 20 мм, довжина тріщин — на весь поверх, деякі тріщини – на всю висоту будівлі;

– деформація та перекоси міжповерхових перекриттів;

– заклинювання багатьох дверей та вікон;

– в віконних блоках тріснуло скло;

– осипання штукатурного шару в приміщеннях, порвало шпалери на стінах та гіпсокартонну перегородку.

За інформацією КП ММБТІ загальна площа нежитлової будівлі за даною адресою становить 1477,1 кв. м, у тому числі:

– територіальна громада м. Миколаєва — 784,0 кв. м., що становить 53%;

– приватна власність — 693,1 кв. м., що становить 47%.

Будівля знаходиться на балансі КЖЕП Центрального району.

Обговоривши дане питання,

КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

1. Департаменту ЖКГ ММР (Пальку) сумісно з управлінням використання та розвитку комунальної власності ММР (Богдановим):

– розглянути спільно з співвласниками питання щодо проведення обстеження технічного стану будівлі за адресою: вул. В.Морська, 45 ліцензійною організацією;

– винести на розгляд постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури і будівництва, регулювання земельних відносин та екології питання щодо виділення коштів на фінансуввання заходів з обстеження технічного стану будівлі за адресою: вул. В.Морська, 45 на умовах співфінансування;

– вирішити питання щодо звільнення орендарами приміщень.

Термін: 15.04.2016

2. МНУ імені В.О.Сухомлинського (Будаку):

– не розпочинати роботи по розбиранню навчального корпусу № 7 до вирішення питання технічного стану будівлі по вул. В.Морська, 45;

– роботи із розбирання зруйнованої будівлі університету розпочати після погодження проектної документації на проведення будівельних робіт відповідними організаціями та управлінням культури, національностей та релігій ОДА.

Термін: до початку робіт

3. КП ММР “Капітальне будівництво м. Миколаєва” (Кальченку):

– провести обстеження лівнестоків будівлі по вул. В.Морська, 45 та надати пропозиції щодо їх відновлення;

– розглянути питання підсилення будівельних конструкцій будівлі  по вул. Велика Морська, 45.

Термін: 15.04.2016

4. Адміністрації Центрального району ММР (Волкову):

– всім власникам та орендарам приміщень будівлі по вул. В.Морська, 45 під підпис вручити попередження про аварійний стан будівлі, з пропопзицією звільнити приміщення;

Термін: 15.04.2016

– сумісно з управлінням земельних ресурсів ММР (Мороз), управлінням містобудування та архітектури ММР (Калмикова) та КП ММБТІ (Рижик) вжити заходів щодо прибирання самовільнозбудованих об”єктів навколо будівлі по вул. В.Морська, 45

Термін: 20.04.2016

ІІ. Про утилізацію низькоактивних радіоактивних відходів виявленних на території міста

Доповідач: начальник управління з питань НС та ЦЗН ММР — Герасіменя О.А.

За зверненням управління з питань НС та ЦЗН ММР ДСП «Одеській державний міжобласний спецкомбінат» УДО «Радон» 01.04.2016 здійснено перевірку підготовленості РАВ до передачі для перевезення та тимчасового зберігання на ПЗРВ та запропоновано здійснити заходи щодо визначення радіонуклідного складу РАВ.

За розрахунками ДСП «Одеській державний міжобласний спецкомбінат» УДО «Радон» орієнтовна вартість заходів з визначення радіонуклідного складу РАВ, перевезення та тимчасового зберігання на ПЗРВ складає близько 30,0 тис. грн.

Міською цільовою соціальною програмою забезпечення цивільного захисту м. Миколаєва на 2016 рік передбачено фінансування видатків на здійснення заходів з утилізації металевої ртуті та інших небезпечних речовин, виявлених на території міста у сумі 10,0 тис.грн.

Обговоривши дане питання,

КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

1. Департаменту ЖКГ ММР (Пальку) спільно з департаментом фінансів ММР (Бондаренко) та управлінням з питань НС та ЦЗН ММР (Герасіменя) винести на розгляд постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури і будівництва, регулювання земельних відносин та екології питання щодо виділення коштів на фінансування заходів з утілізації низькоактивних радіоактивних відходів виявленних на території міста, після визначення джерела фінансування.

Термін: 18.04.2016

2. Управлінню з питань НС та ЦЗН ММР  (Герасімені) звернутися до ДСП «Одеській державний міжобласний спецкомбінат» УДО «Радон» з проханням здійснити визначення радіонуклідного складу РАВ, перевезення та тимчасового зберігання на ПЗРВ за гарантийним листом.

Термін: 22.04.2016

ІІІ. Контроль за своєчасним виконанням прийнятих комісією рішень залишаю за собою.

Перший заступник голови комісії В.В. Гайдаржи

Відповідальний секретар комісії С.П. Бондарь