Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради

ТЕЛЕФОН

(0512) 37-36-14

25 вересня відбудеться тактико-спеціальне навчання СБУ

25 вересня на території в/ч А4465 та ДП Миколаївський авіаремонтний завод «НАРП», а також прилеглих до них зонах мікрорайонів Кульбакіне, ім. Горького та Широка Балка пройде тактико-спеціальне навчання за участю підрозділів Служби безпеки, Національної поліції, Збройних Сил, Державної служби з надзвичайних ситуацій, а також представників Миколаївської ОДА та Миколаївської міської ради.
Мета навчання — практичне відпрацювання дій по підготовці та проведенню антитерористичної і контрдиверсійної операції, планування заходів з евакуації населення.
На період навчання буде повністю перекритий рух автомобільного транспорту та пішоходів по автодорозі між сел. Миколаївське (Вітовський район) та мікрорайоном Кульбакіне, а також частково обмежений рух автотранспорту та пішоходів в зонах прилеглих до району проведення навчання.
Закликаємо із розумінням поставитись до можливих тимчасових незручностей.

Мітки: , ,