Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради

ТЕЛЕФОН

(0512) 37-36-14

Інформація щодо радіаційного фону площі Соборної

01.10.2019 р. до Головного управління ДСНС України у Миколаївській області надійшло звернення від громадянина Гузенко О.М. про перевищення радіаційного фону на площі Соборна, яке було зафіксовано дозиметром невстановленого типу.

02.10.2019р. ГУ ДСНС України у Миколаївській області організовано перевірку звернення. Фахівцями ДУ «Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України» разом із представниками управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради та інспекторами ГУ ДСНС України у Миколаївській області були проведені заміри гранітного покриття на площі Соборній. В результаті 15-ти дозиметричних вимірювань зафіксовано мінімальне значення 0,11 мкГр/год, максимальне – 0,16 мкГр/год. Середнє значення потужності поглиненої в повітрі дози гамма-випромінювання складає 0,14 мкГр/год, що не перевищує нормативних значень фонових показників, згідно вимог ДГН 6.6.1.-6.5.001-98 «Норми радіаційної безпеки України» п.8.6.2.

Мітки: , ,