Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради

ТЕЛЕФОН

(0512) 37-36-14

Я МАЮ ПРАВО

Загальнонаціональний право​просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО​!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.

Мета проекту – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.

Освітня кампанія не лише інформує громадян про їхні права, а й навчає їх, як ці права захищати. Проект дає чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли твої права порушують. Це доводить, що держава може бути твоїм партнером, і встановлюємо рівність перед законом для кожного українця.

Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.

Для більш детальної інформації пропонуємо перейти на сайт проекту: http://pravo.minjust.gov.ua/

Відповісти на актуальні  правові питання допоможуть пам’ятки:

Як отримати аліменти?

Як діє державний виконавець при стягненні алиментів?

Як оформити субсідії?

Вимагають хабар за іспит чи навчання?

Не знаеш як вирішити спір?

Забирають бізнес чи майно?

Що робити, якщо я боржник?

Що робити, якщо я стягувач?

Як оформити аренду земельної ділянки?