Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради

ТЕЛЕФОН

(0512) 37-36-14

17

Протокол 17

П Р О Т О К О Л № 17

позачергового засідання комісії з питань ТЕБ і НС м. Миколаєва

08” жовтня 2021 року м. Миколаїв

ГОЛОВУВАВ: перший заступник голови комісії, перший заступник міського голови — Луков В.Д.

ПРИСУТНІ: члени комісії (за списком).

ЗАПРОШЕНІ: за окремим списком.

  1. ПОРЯДОК ДЕННИЙ

І. Про аварійний стан житлового будинку за адресою вул.Шнеєрсона, 8.

Доповідач: адміністрація Центрального району ММР.

Протягом поточного року до Колцентру ММР надходять скарги мешканців міста щодо незадовільного санітарного стану на території домогосподарства за адресою: вул. Шнеєрсона, 8, яку останнім часом використовують для проживання безхатченки.

Обговоривши дане питання,

КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

1. Адміністрації Центрального району ММР:

– направити запити до ПрАТ “Миколаївська ТЕЦ”, АТ “Миколаївгаз”, ПАТ “Миколаївобленерго”, ТОВ “Волан”, ТОВ “Стефі” щодо інформації про мешканців житлового будинку за адресою: вул. Шнеєрсона, 8, з якими укладено або було укладено договори;

– вжити заходів щодо покращення санітарного стану на прилеглій території та території домогосподарства за адресою: вул. Шнеєрсона, 8.

Термін: 12.10.2021

2. МКП “Миколаївводоканал”, ОКП “Миколаївоблтеплоенерго” надати інформацію про мешканців житлового будинку за адресою: вул. Шнеєрсона, 8, з якими укладено або було укладено договори.

Термін: 12.10.2021

3. Департаменту з надання адміністративних послуг ММР, КП Миколаївське міжміське бюро технічної інвентаризації надати до юридичного департаменту ММР інформацію про наявність осіб які зареєстровані у житловому будинку за адресою: вул. Шнеєрсона, 8.

Термін: 12.10.2021

4. Юридичному департаменту ММР надати роз’яснення щодо вимог законодавства у сфері житлових та земельних відносин у разі тривалої відсутності власників житлового будинку за адресою: вул. Шнеєрсона, 8, та невиконання ними правил утримання житлових будинків.

Термін: 20.10.2021

ІІ. Контроль за своєчасним виконанням прийнятих комісією рішень залишаю за собою.

Перший заступник голови комісії Віталій ЛУКОВ

Відповідальний секретар комісії Сергій БОНДАРЬ