Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради

ТЕЛЕФОН

(0512) 37-36-14

19

П Р О Т О К О Л  №  19

позачергового засідання комісії з питань ТЕБ і НС м. Миколаєва

 

“20” грудня 2018 року                                                                    м. Миколаїв

 

ГОЛОВУВАВ: перший заступник голови комісії — Криленко В.І.

ПРИСУТНІ: члени комісії (за списком).

 

ПОРЯДОК   ДЕННИЙ

 

І. Про виконання пункту 5 розпорядження голови Ради оборони Миколаївської області.

Доповідачі: заступник начальника ГУ ДСНС України у Миколаївській області з питань реагування на надзвичайні ситуації — Гріб М.Г., начальник управління з питань НС та ЦЗН ММР — Герасіменя О.А.

 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2015 №544 “Про затвердження Типового плану запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Україні або в окремих їі місцевостях”, пункту 5 розпорядження голови Ради оборони Миколаївської області від 28.11.2018 № 1/18 “Про заходи щодо запровадження правового режиму воєнного стану на території Миколаївської області” та пункту 3 доручення Миколаївського міського голови від 05.12.2018 № 241/02.02.05-10 необхідно вжити термінових заходів щодо підготовки об’єктів єдиної державної системи цивільного захисту, її функціональних та територіальних підсистем до виконання завдань за призначенням в умовах воєнного стану.

Головне управління ДСНС України у Миколаївській області звернулось до міського голови з питання щодо передачі в користування аварійно-рятувального обладнання для забезпечення готовності пожежно-рятувальних підрозділів міста Миколаєва (які входять до складу міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту) до виконання робіт з рятування мешканців міста під час пожеж та проведення аварійно-рятувальних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в непридатному для дихання середовищі.

Управлінням з питань НС та ЦЗН ММР на виконання рішення ММР від 09.11.2018№ 46/5 придбано дане обладнання.

Обговоривши інформацію з даного питання

 

КОМІСІЯ ВИРІШИЛА :

 

  1. Головному управлінню ДСНС України у Миколаївській області подати заяву щодо надання майна в оренду до Єдиного дозвільного центру, відповідно до вимог розділу 5 рішення ММР від 20.10.2011 № 10/15.

Термін: 21.12.2018

 

  1. Управлінню комунального майна ММР, відповідно до вимог чинного законодавства, вирішити питання щодо надання дозволу управлінню з питань НС та ЦЗН ММР на укладання договору оренди майна, що належить до комунальної власності, з головним управлінням ДСНС України у Миколаївській області, а саме:

 

Найменування Кількість
Дихальний апарат Drager PSS 4000 в комплекті 50 комплектів
Маска Panorama Nova P з шийнім ременем до дихального апарату Drager PSS 4000 125 одиниць
Комплект № 1 для підключення постраждалого до дихального апарату Drager PSS 4000 10 комплектів

 

Термін: до 26.12.2018

 

ІІ.    Контроль за своєчасним виконанням прийнятих комісією рішень залишаю за собою.

 

 

 

Перший заступник голови комісії                                          В.І. Криленко