Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради

ТЕЛЕФОН

(0512) 37-36-14

2

П Р О Т О К О Л № 2

позачергового засідання комісії з питань ТЕБ і НС м. Миколаєва

09” березня 2017 року

м. Миколаїв

ГОЛОВУВАВ: заступник голови комісії, начальник управління з питань НС та ЦЗН ММР – Герасіменя О.А.

ПРИСУТНІ: члени комісії (за списком).

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

І. Про ситуацію яка склалася на котельні ОКП “Миколаївоблтеплоенерго” “Площа Заводська, 1” у Корабельному районі м. Миколаєва.

Доповідач: головний інженер ОКП “Миколаївоблтеплоенерго” – Купрій К.А.

Відповідно до попередження про припинення постачання електричної енергії від 02.03.2017 № 01-12/834 ПАТ “Миколаївобленерго” повідомляє що 10.03.2017 року з 10.00 години буде припинено електропостачання ТОВ “Океан-Судоремонт”.

Котельня “Площа Заводська, 1” ОКП “Миколаївоблтеплоенерго” отримує електричну енергію транзитом через ЦРТП № 10 ТОВ “Океан-Судоремонт”. Сумарне споживання електроенергії котельні складає 450 кВт/год.

Місце підключення — ЦРТП № 10.

Споживачі:

– житлові будинки (від 5 до 14 поверхів) — 117 абонентів;

– дитячі садки — 7 абонентів;

– ЗОШ — 6 абонентів;

– медичні заклади — 3 абоненти;

– інші — 20 абонентів.

Обговоривши дане питання

КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

1. ПАТ “Миколаївобленерго” під час відключення ТОВ “Океан-Судоремонт” від електропостачання не допустити відключення від електропостачання котельні “Площа Заводська, 1” ОКП “Миколаївоблтеплоенерго”.

2. ТОВ “Океан-Судоремонт” забезпечити допуск працівників ПАТ “Миколаївобленерго” на ЦРТП № 10 для вибіркового відключення споживачів з наступним пломбуванням пристроїв, та недопущення відключення від електропостачання котельні “Площа Заводська, 1” ОКП “Миколаївоблтеплоенерго”.

ІІ. Контроль за своєчасним виконанням прийнятих комісією рішень залишаю за собою.

Заступник голови комісії О.А. Герасіменя

Відповідальний секретар комісії С.П. Бондарь