Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради

ТЕЛЕФОН

(0512) 37-36-14

2

П Р О Т О К О Л  № 2

позачергового засідання комісії з питань ТЕБ і НС м. Миколаєва

 

“01” березня 2019 року                                                                   м. Миколаїв

 

ГОЛОВУВАВ: перший заступник голови комісії — Криленко В.І.

ПРИСУТНІ: члени комісії (за списком).

ПОРЯДОК   ДЕННИЙ

 

 1. Про часткове руйнування самопливного каналізаційного колектору діаметром -600 мм по вулиці Чкалова.

Доповідач: технічний директор МКП “Миколаївводоканал” – Тельпис В.С.

 

 • 01 лютого 2019 року сталося руйнування самопливного залізо-бетонного каналізаційного колектору по вул.Чкалова, 198, м. Миколаєва, де відбувалося вимивання ґрунту, що в кінцевому підсумку привело до обвалу ґрунту. Провівши обстеження колектора встановлено причину події: обвал зводу залізобетонного самопливного каналізаційного колектора Ду- 600 мм внаслідок тривалої газової корозії. Самопливний залізо-бетонний каналізаційний колектор Ду- 600 мм по вул. Чкалова, збудовано у 80-х роках. На місці обвалу працює бригада МКП «Миколаївводоканал». Силами підприємства виконано першочергові аварійно-відновлювальні роботи на  аварійному колекторі, прокладеному на глибині5 м замінено 24м.
  • 02.2019 та 25.02.2019 сталося ще два провали на колекторі Ду-600мм по вул. Чкалова до вул. 7-а Cлобідська. В наслідок аварії можливо припинення водопостачання понад 2 тис. споживачів.
 • З метою недопущення переростання вищезазначених подій у надзвичайну ситуацію техногенного характеру місцевого рівня та з метою пом’якшення її можливих наслідків необхідно здійснити заміну аварійної ділянки самопливного каналізаційного колектора розташованого по вул. Чкалова. У зв’язку використанням власного матеріального резерву, МКП “Миколаївводоканал” звернулося з проханням виділити із матеріального резерву м. Миколаєва труби поліпропіленової гофровані з розтрубом для каналізаційних мереж d- 500 мм в кількості-72 п. м.
  • Дана надзвичайна подія може перерости у НС:
  • Код НС – 10810 «НС унаслідок аварії в каналізаційній системі із скиданням забруднювальних речовин».
 • Класифікаційна ознака: 1.69 «Скидання неочищених чи недостатньо очищених стічних вод на території населеного пункту або у водні об’єкти в обсязі понад 100 куб.м/год., загальний обсяг скиду орієнтовно перевищує 500 куб.м»
 • Заслухавши та обговоривши інформацію з даного питання.

 

КОМІСІЯ ВИРІШИЛА :

 

 1. МКП “Миколаївводоканал” продовжити проведення першочергових аварійних робіт та перекачування стоків.

Термін: березень 2019 року

 

 1. Управлінню з питань НС та ЦЗН ММР (Герасімені) підготувати проект рішення виконкому Миколаївської міської ради щодо виділення з матеріального резерву м. Миколаєва труби поліпропіленові гофрованої з розтрубом для каналізаційних мереж d- 500 мм в кількості-72 п. м., для проведення першочергових аварійних робіт.

Термін: 05.03.2019

 

IІ.    Контроль за своєчасним виконанням прийнятих комісією рішень залишаю за собою.

 

 

Перший заступник голови комісії                                            В.І.  Криленко