Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради

ТЕЛЕФОН

(0512) 37-36-14

21

ПРОТОКОЛ 21

П Р О Т О К О Л № 21

позачергового засідання комісії з питань ТЕБ і НС м. Миколаєва

«26» жовтня 2021 року м. Миколаїв

ГОЛОВУВАВ: перший заступник голови комісії, перший заступник міського голови — Луков В.Д.

ПРИСУТНІ: члени комісії (за списком).

  1. ПОРЯДОК ДЕННИЙ

І. Про додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи направлені на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території міста Миколаєва, на період встановлення «червоного» рівня епідемічної небезпеки.

Доповідач: перший заступник міського голови — Луков В.Д.

На виконання пункту 6 протоколу № 20 позачергового засідання комісії з питань ТЕБ і НС м. Миколаєва від 23.10.2021 пропонується вжиття додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів на території м Миколаєва, направлених на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на період встановлення «червоного» рівня епідемічної небезпеки.

Обговоривши дану інформацію,

КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

1. Керуючому справами виконавчого комітету ММР керівникам виконавчих органів ММР на період запровадження «червоного» рівня епідемічної небезпеки на території  м. Миколаєва обмежити доступ до адміністративних будівель, споруд і службових приміщень Миколаївської міської ради, виконавчого комітету, інших виконавчих органів Миколаївської міської ради усіх осіб, крім:

– працівників виконавчого комітету міської ради, інших виконавчих органів міської ради, депутатів всіх рівнів;

– працівників правоохоронних органів;

– керівників підприємств, установ та організацій;

– осіб, які мають негативний результат тестування на СОVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARSCoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу), або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від СОVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послу, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).

2. Управлінню транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій ММР:

– сумісно з керівниками підприємств перевізників вжити заходів щодо 100% вакцинації водіїв, які здійснюють перевезення пасажирів на регулярних міських маршрутах загального користування;

– забезпечити додаткові транспортні засоби на міських маршрутах загального користування або його перерозподіл на більш завантажені маршрути на період запровадження «червоного» рівня епідемічної небезпеки на території м. Миколаєва з метою зменшення скупчення мешканців на зупинках громадського транспорту у години пікового навантаження.

3. Департаменту міського голови ММР, управлінню охорони здоров’я ММР, управлінню з питань НС та ЦЗН ММР здійснювати заходи з популяризації безкоштовної вакцинації від респіраторної хвороби COVID-19, інформувати населення щодо роботи центрів масової вакцинації.

4. Управлінню охорони здоров’я ММР розглянути питання розширення мережі центрів масової вакцинації та продовження графіку роботи центрів масової вакцинації, пунктів щеплень у підпорядкованих закладах охорони здоров’я первинної ланки для розширення можливостей проведення своєчасної вакцинації населення.

Термін: 27.10.2021 року, в подальшому на період дії

карантинних обмежень “червоного” рівня

ІІ. Контроль за своєчасним виконанням прийнятих комісією рішень залишаю за собою.

Перший заступник голови комісії Віталій ЛУКОВ

Відповідальний секретар комісії Артем СУСЛІК