Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради

ТЕЛЕФОН

(0512) 37-36-14

5

протокол 5

П Р О Т О К О Л  № 5

позачергового засідання  комісії  з  питань  ТЕБ  і  НС  м. Миколаєва

 

“16” березня 2020 року                                                                       м. Миколаїв

 

ГОЛОВУВАВ: голова комісії, міський голова — Сєнкевич О.Ф.

ПРИСУТНІ: члени комісії (за списком).

ЗАПРОШЕНІ: за окремим списком.

 

ПОРЯДОК   ДЕННИЙ

 

І. Про додаткові заходи щодо попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену  короновірусом (COVID-19) на території міста.

 

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указу Президента України від 13 березня 2020 року № 87/2020 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», на виконання протоколу № 3 від 11.03.2020 позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Миколаївській облдержадміністрації та  розпорядження міського голови від 16.03.2020 № 65р, з метою запобігання розповсюдження інфекції COVID-19,

 

 

 

 

КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

 

 1. Рекомендувати міському голові винести на розгляд сесії питання перерозподілу коштів для закупівлі засобів індивідуального захисту та медичного приладдя.

Термін: 17.03.2020

 

 1. З 17 березня 2020 року тимчасово зупинити роботу закладів загального користування, незалежно від форми власності та підпорядкування розташованих у м. Миколаєві, до особливого розпорядження міського голови та скасування обмежувальних заходів, а саме:
 • кінотеатрів, театрів, музеїв, галерей, бібліотек та інших культурних і розважальних закладів;
  • дитячих розважальних центрів та клубів, майданчиків, у тому числі спортивних;
  • фітнес-клубів, тренажерних залів, басейнів, спортивних майданчиків та стадіонів;
  • зоопарку;
  • усіх магазинів, крім продуктових та аптек;
  • торговельно-розважальних центрів;
  • будівельних ринків та інших (крім продуктових);
  • ресторанів, закладів громадського харчування, серед іншого у готелях, барів, клубів, кафе, дискотек, пабів;
 • ярмарок вихідного дня;
 • рекомендувати тимчасово зупинити навчальний процес в вищих навчальних закладах.

Термін: на період дії карантину

 

 1. Департаменту міського голови ММР підготувати розпорядження міського голови про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування.

 

Термін: 16.03.2020

 

 1. Керівникам вищих навчальних закладів I-ІV рівня акредитації м.Миколаєва:

– посилити дезінфекційний режим в місцях спільного користування та  гуртожитках;

– заборонити проведення масових заходів в приміщеннях гуртожитків вищих навчальних закладів.

Термін: на період дії карантину

 

 1. Головним розпорядникам коштів, керівникам комунальних підприємств, установ та організацій:

– вжити заходів щодо перерозподілу коштів для забезпечення своїх працівників засобами індивідуального захисту та дезінфікуючими засобами.

– розробити та затвердити порядок роботи установ на період карантинних заходів.

Термін: до 20.03.20202

 

 1. Виконавчим органам, адміністраціям районів Миколаївської міської ради попередити керівників закладів, установ, організацій, незалежно від форми власності та підпорядкування, а також інших суб’єктів підприємницької діяльності, про персональну відповідальність за невиконання рішення Комісії з даного питання згідно з чинним законодавством України.

Термін: на період дії карантину

 

 1. Заступникам міського голови забезпечити оперативне інформування підприємств, установ та організацій, незалежно від форми власності та підпорядкування, які належать до сфери їх компетенції, згідно з розподілом обов’язків.

Термін: на період дії карантину

 

 1. Виконавчим органам, адміністраціям районів Миколаївської міської ради, керівникам підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності та підпорядкування, розміщених на території міста Миколаєва:
 • – впровадити вхідний санітарний контроль;
 • – посилити дезінфекційні заходи, проводити наскрізне провітрювання в приміщеннях;
 • – обмежити доступ відвідувачів до закладів;
 • – забезпечити недопущення до роботи працівників підприємств та установ міста Миколаєва з ознаками інфекційного захворювання.
 • Термін: на період дії карантину
 1. Управлінню з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради підготувати звернення до голів релігійних установ міста Миколаєва щодо припинення проведення масових богослужінь для запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції (COVID-19), забезпечити встановлення вхідного санітарного контролю.
 • Термін: 18.03.2020

 

 1. Департаменту економічного розвитку Миколаївської міської ради підготувати звернення до керівників торгівельних мереж щодо:
 • – забезпечення торгівельних залів необхідною кількістю антисептичних засобів, диспансерами, дозаторами для дотримання заходів гігієни рук;
 • – встановлення вхідного санітарного контролю;
 • – проведення роз’яснювальної роботи серед працівників про заходи щодо запобігання захворюванню на гостру респіраторну хворобу, спричинену короновірусом COVID-19;
 • – посилення дезінфекційного режиму (проведення вологих прибирань з використанням дезінфекційних засобів в торговельних закладах).
 • Термін: на період дії карантину
 1. Департаменту праці та соціального захисту населення ММР, адміністраціям районів Миколаївської міської ради забезпечити контроль за людьми похилого віку та людьми з обмеженими можливостями, які залишились без піклування, організувати доставлення продуктів харчування, ліків, тощо, до дому.
 • Термін: на період дії карантину
 1. 12. Управлінню з розвитку споживчого ринку департаменту економічного розвитку ММР визначити перелік магазинів для позачергового обслуговування працівників департаменту праці та соціального захисту населення ММР з питання придбання товарів для потреб людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями, які залишились без піклування.
 • Термін: на період дії карантину

 

 1. Керівникам адміністрацій морських та річкових портів, які розташовані на території м. Миколаєва, заборонити сходження на беріг екіпажів суден які знаходяться в акваторії портів.
 • Термін: на період дії карантину

 

 1. Департаменту фінансів Миколаївської міської ради:
  • – винести на розгляд сесії питання щодо поповнення резервного фонду бюджету міста;
  • – вжити заходів щодо перерозподілу коштів бюджету для придбання засобів індивідуального захисту та дезінфекції.
 • Термін: на період дії карантину

 

 

 1. Головному управлінню Національної поліції України в Миколаївській області, Управлінню Патрульної поліції в Миколаївській області Департаменту Патрульної поліції Національної поліції України забезпечити громадській порядок та виконання обмежувальних заходів на території міста Миколаєва, з залученням адміністрації районів ММР та управління з питань НС та ЦЗН ММР.
 • Термін: на період дії карантину
 1. Відділу громадських зв’язків департаменту міського голови Миколаївської міської ради забезпечити широке анонсування та висвітлення інформації про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих у м. Миколаєві, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19, із залученням електронних та друкованих засобів масової інформації.
 • Термін: на період дії карантину
 1. Інформацію щодо виконання протокольних рішень Комісії надавати голові комісії через управління з питань НС та ЦЗН ММР що п’ятниці на період дії карантину.

 

ІІ. Контроль за своєчасним виконанням прийнятих комісією рішень залишаю за собою.

 

Перший заступник голови комісії                                     Володимир КРИЛЕНКО

 

Відповідальний секретар комісії                                                 Сергій БОНДАРЬ