Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради

ТЕЛЕФОН

(0512) 37-36-14

6

П Р О Т О К О Л  № 6

позачергового засідання  комісії  з  питань  ТЕБ  і  НС  м. Миколаєва

“08” лютого 2016 року

м. Миколаїв

ГОЛОВУВАВ: перший заступник голови комісії, заступник міського голови Гайдаржи В.В.

ПРИСУТНІ: члени комісії (за списком).

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

І. Про руйнування даху та фасаду будівлі по вулиці Пушкінська, 11.

Доповідач: проректор з адміністративно-господарчої роботи МНУ ім. В.О.Сухомлинського — Даніленко В.Л.

06.02.2016 об 11 годині 20 хв. Отримано інформацію про руйнування даху та фасаду двоповерхової будівлі по вул. Пушкінська, 11, яке знаходиться на балансі МНУ ім. В.О. Сухомлинського.

Згідно правоустановчих документів одна частина будівлі знаходиться на балансі Миколаївської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з фехтування (власність територіальної громади міста), інша – на балансі МНУ ім. В.О. Сухомлинського (державна власність).

У 2014-2015 роках ТОВ «Автограф-Н», на замовлення школи фехтування,  розроблено проектно-кошторисну документацію «Реставрація фасадів та даху будівлі Миколаївської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з фехтування по вул. Пушкінській, 11 в м. Миколаєві», а на замовлення університету – документацію «Реставрація будівлі навчального корпусу №7 МНУ ім. В.О.Сухомлинського по вул. Пушкінська, 11 в м.Миколаєві».

Відповідно розпорядження Миколаївської ОДА від 20.09.1997 № 155-р дана будівля знаходиться на державному обліку як пам’ятка архітектури місцевого значення – «Житловий будинок. Кінець ХІХ ст.» і на нього розповсюджується дія Закону України «Про охорону культурної спадщини».

Згідно технічного висновку ТОВ «Автограф-Н» 484-14-ТО фізичний знос горищного перекриття над частиною, що знаходиться на балансі МНУ ім. В.О. Сухомлинського, становить 80% та оцінювався  як аварійний.

Враховуючи те, що руйнування даху на частині пам’ятки, яке сталося  06.02.2016, призвело до аварійної ситуації та становить загрозу збереженню будівлі пам’ятки в цілому, необхідне терміново провести комплекс протиаварійних робіт щодо усунення аварійного стану вказаного будинку.

Протиаварійні роботи, відповідно до п. 4.16 ДБН В.3.2.1.-2004 «Реставраційні, консерваційні та ремонтні роботи на пам’ятках культурної спадщини» , дозволяється проводити без розробки в повному обсязі проектної та організаційно-технологічної документації.

КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

1. Миколаївському національному університету ім. В.О. Сухомлинського (Будаку):

– влаштувати тимчасову огорожу навколо аварійної будівлі з метою недопущення потрапляння людей у небезпечну зону;

Термін: 08.02.2016

– надати до Комісії висновок проектної організації щодо технічного стану частини будівлі  що належить університету та перелік невідкладних протиаварійних робіт.

2. 10 взводу Державного ВГРАРЗ ДСНС України (Маньку):

– провести підсилення несучої здатності конструктивних елементів будинку;

Термін: 08.02.2016

– за результатами обстеження об’єкта (будівельних конструкцій та елементів) надати пропозиції щодо порядку проведення першочергових аварійних робіт з розбирання завалів.

Термін: 09.02.2016

3. КП ММР “Капітальне будівництво м. Миколаєва” (Кальченку) надати рекомендації щодо порядку проведення робіт з недопущення руйнування даху сусідньої будівлі.

Термін: 09.02.2016

4. КП ММР “Миколаївелектротранс” (Лісовському) провести роботи щодо зняття кріплень контактної мережі зі стін аварійної будівлі.

Термін: 08.02.2016

5. Управлінню у справах фізичної культури і спорту ММР (Роздобудьку) тимчасово призупинити зайняття у Миколаївській спеціалізованій дитячо-юнацькій школі олімпійського резерву з фехтування.

Термін: до 15.02.2016

6. Адміністрації Центрального району ММР (Волкову) провести оповіщення керівників підприємств, установ та організацій які розташовані в будівлі по вул. В. Морська, 45, стосовно аварійного стану даху сусідньої будівлі, та розгляду питання щодо тимчасового припинення роботи підприємств.

Термін: 09.02.2016

ІІ. Контроль за своєчасним виконанням прийнятих комісією рішень залишаю за собою.

Перший заступник голови комісії В.В. Гайдаржи

Відповідальний секретар комісії С.П. Бондарь