Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради

ТЕЛЕФОН

(0512) 37-36-14

6

П Р О Т О К О Л № 6

позачергового засідання комісії з питань ТЕБ і НС м. Миколаєва

“13” квітня 2018 року м. Миколаїв

ГОЛОВУВАВ: голова комісії, міський голова — Сєнкевич О.Ф.

ПРИСУТНІ: члени комісії (за списком).

ЗАПРОШЕНІ: за окремим списком.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

І. Про попередження виникнення надзвичайної ситуації пов’язаної з погіршенням санітарного стану на території м. Миколаєва.

Доповідачі: голова адміністрації Центрального району ММР — Береза О.Д. , голова адміністрації Корабельного району ММР — Цуканов О.М.

На сьогоднішній день в Центральному та Корабельному районах міста склалася критична ситуація з вивезенням твердих побутових відходів у зв’язку з несвоєчасною сплатою за надані послуги, заборгованістю за пільги та субсидії, арештом рахунків окремих підприємств-перевізників. Зазначене призводить до понаднормативного накопичення твердих побутових відходів на контейнерних майданчиках та на вулицях приватного сектору де здійснюється ручний збір.

За прогнозом Миколаївського обласного центру з гідрометеорології протягом наступних 4-5 діб очікується денна температури повітря до +220С. Термін зберігання відходів в теплий період року (при середньодобовій температурі більше ніж +5 град.С) – не більше ніж одна доба (щоденне вивезення).

Не своєчасне вивезення твердих побутових відходів в умовах підвищеного температурного режиму повітря призводить до розкладання твердих побутових відходів на контейнерних майданчиках, що в свою чергу створює сприятливі умови для розмноження патогенних і умовно патогенних мікроорганізмів, зростанню кількість гризунів, які є переносниками інфекційних захворювань, у тому числі загрозливих для людей.

Зволікання з вивезенням твердих побутових відходів загрожує виникненню надзвичайної ситуації, пов’язаної з епідемічним спалахом особливо небезпечних інфекційних хвороб (код 20711 – надзвичайні ситуації, пов’язані з екзотичними та особливо небезпечними інфекційними захворюванням людей (окремі випадки), за класифікаційною ознакою 2.29 – захворювання людей на особливо небезпечні інфекційні хвороби: лептоспіроз, орнітоз).

З метою недопущення виникнення надзвичайної ситуації пов’язаної з погіршенням санітарного стану на території міста,

КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

1. Адміністраціям районів ММР (Березі, Дмитруку, Гладун, Цуканову) тримати на контролі питання своєчасного вивезення ТПВ.

Термін: 18.04.2018

2. Керівникам підприємств-перевізників ТПВ подати адміністраціям районів ММР інформацію по наявним боргам за виконані роботи.

Термін: до 20.04.2018

3. Департаменту ЖКГ ММР (Пальку):

– зобов’язати житлово-комунальні підприємства своєчасно проводити розрахунки за вивезення ТПВ.

Термін: 20.04.2018

– вжити заходи щодо недопущення погіршення санітарно-епідеміологічної ситуації у м. Миколаєві, яка може призвести до розповсюдження інфекційних захворювань.

Термін: 20.04.2018

4. Управлінню з питань НС та ЦЗН ММР (Герасімені) підготувати проект рішення виконкому щодо виділення паливо-мастильних матеріалів з матеріального резерву міста, з розрахунку:

Назва підприємства,

установи, організації

Дизельне

пальне (л)

Бензин

А-92 (л)

Адміністрація Корабельного району ММР

3000

Адміністрація Центрального району ММР

7000

15000

Термін: 13.04.2018

5. Рекомендувати міському голові винести на позачергове засідання виконавчого комітету питання щодо виділення паливно-мастильних матеріалів з матеріального резерву м. Миколаєва.

Термін 16.04.2018

6. КП «Миколаївкомунтранс» (Цизіну) при необхідності надавати талони на захоронення ТПВ підприємству-перевізнику у борг.

Термін: з 16.04 по 26.04.2018

IІ. Контроль за своєчасним виконанням прийнятих комісією рішень залишаю за собою.

Перший заступник голови комісії В.І.Криленко

Відповідальний секретар комісії С.П. Бондарь