Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради

ТЕЛЕФОН

(0512) 37-36-14

6

Протокол 6

П Р О Т О К О Л № 6

позачергового засідання комісії з питань ТЕБ і НС м. Миколаєва

29” квітня 2022 року м. Миколаїв

ГОЛОВУВАВ: голова комісії, міський голова — Сєнкевич О.Ф.

ПРИСУТНІ: члени комісії (за списком).

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

І. Про класифікацію надзвичайної ситуації за рівнем (визначення рівня надзвичайної ситуації) .

Відповідно до вимог пункту 11 постанови Кабінету Міністрів України від 24.03.2004 № 368 “Про затвердження Порядку класифікації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру за їх рівнями” (зі змінами) рішення стосовно класифікації надзвичайної ситуації за рівнем (визначення рівня надзвичайної ситуації) приймається місцевими комісіями з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Обговоривши інформацію з даного питання,

КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

1. Надзвичайну подію, що сталася внаслідок аварії на об’єктах водопостачання МКП “Миколаївводоканал” класифікувати як надзвичайну ситуацію за наступними показниками:

1.1. За кодом національного класифікатора надзвичайних ситуацій ДК 019-2010 – 10830 “НС унаслідок аварії в системах забезпечення населення питною водою”.

1.2. За класифікаційною ознакою відповідно до наказу МВС України від 06.08.2018 № 658 “Про затвердження Класифікаційних ознак надзвичайних ситуацій” – № 75 “Припинення водопостачання більше 30 відсотків розрахункового обсягу водопостачання населеного пункту через аварії на об’єктах водопостачання або пошкодження мереж водопостачання”.

1.3. За рівнем надзвичайної ситуації відповідно до Порядку класифікації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру за їх рівнями, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.03.2004 № 368 “Про затвердження Порядку класифікації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру за їх рівнями”, – державного рівня реагування, внаслідок якої було порушено нормальні умови життєдіяльності понад 50 тис. осіб на тривалий час (більш як на 3 доби).

2. Управлінню з питань НС та ЦЗН ММР:

2.1. підготувати проєкт розпорядження міського голови щодо призначення уповноваженого керівника з ліквідації НС.

Термін: 01.05.2022.

2.2. підготувати проєкт рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради щодо видачі з матеріального резерву питної води фасованої для підприємств та установ міста.

Термін: 02.05.2022.

3. ОКП “Миколаївоблтеплоенерго”, ПрАТ “Миколаївська ТЕЦ” вжити заходів щодо пошуку альтернативних джерел водозабезпечення, в тому числі улаштування необхідної кількості свердловин для забезпечення теплопостачання міста.

Термін: до початку

опалювального сезону 2022-2023

Голова комісії Олександр СЄНКЕВИЧ

Відповідальний секретар комісії Сергій БОНДАРЬ