Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради

ТЕЛЕФОН

(0512) 37-36-14

7

Протокол 7

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОМІСІЯ

з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

м. Миколаєва

Вул. Адміральська, 14, тел/факс: 37-36-17, E-mail: [email protected].ua

П Р О Т О К О Л № 7

позачергового засідання комісії з питань ТЕБ і НС м. Миколаєва

«02» квітня 2021 року м. Миколаїв

ГОЛОВУВАВ: голова комісії, міський голова — Сєнкевич О.Ф.

ПРИСУТНІ: члени комісії (за списком).

 1. ПОРЯДОК ДЕННИЙ

І. Про вжиття додаткових невідкладних заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території міста Миколаєва.

Доповідачі: управління з питань НС та ЦЗН ММР, управління охорони здоров’я ММР.

Протягом останніх днів у місті Миколаєві стрімко зростає захворюваність гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, збільшується кількість випадків хвороби, які потребують госпіталізації, летальних випадків.

Для госпіталізації пацієнтів з гострою коронавірусною хворобою COVID-19 введені в дію шпиталі загалом на 1010 ліжок (68% від загального ліжкового фонду). За інформацією управління здоров’я ММР на базі міських закладів охорони здоров’я в наявності 545 точок кисневого доступу, 189 кисневих концентраторів.

Станом на 02.04.2021 заповненість ліжкового фонду міста складає 72.7%, а саме 835 осіб госпіталізовано.

Точки кисневого доступу зайняті на 43%, кисневі концентратори на 83%.

В закладах освіти, станом на 30.03.2021:

– дошкільної освіти –83 (працівники – 68 та 15 дітей), кількість контактних осіб – 818 (у т. ч. дітей – 719). На самоізоляції перебуває 59 груп у 30 ЗДО

– здобувачі освіти 1-11-х класів знаходяться на канікулах.

У ЗЗСО кількість осіб з підтвердженим діагнозом COVID-19 – 253, з них дітей – 99, персоналу – 154. Кількість контактних осіб персоналу — 44.

Запроваджені протоколами позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Миколаївській ОДА від 25.03.2021 (протокол №12), комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій м.Миколаєва від 26.03.2021 (протокол №5) додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи, не дали очікуваних результатів щодо стабілізації епідемічної ситуації в місті.

Відповідно до протоколу позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Миколаївській ОДА від 02.04.2021 (протокол №13),

КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

1. Заборонити здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом, зокрема перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах у режимі руху рухомого складу «маршрутне таксі» та «звичайний рух», в електричному (трамвай, тролейбус), у міському сполученні:

1.1. Перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах у режимі руху рухомого складу «маршрутне таксі» та «звичайний рух», в електричному (трамвай, тролейбус), у міському сполученні здійснювати з 06.00 до 09.00 години та 16.30 до 19.00 години на підставі перепусток електронної системи створення і перевірки пропусків на основі QR-кодів на 2021 рік .

1.2. Керівникам суб’єктів господарювання критичної інфраструктури забезпечити перевезення своїх працівників у режимі спеціальних перевезень.

 1. Термін: з 03 квітня 2021 року.

 1. 2. Організувати освітній процес у закладах загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти усіх типів та форм власності з використанням технологій дистанційного навчання.

 2. Термін: з 05 квітня 2021 року.

 3. 3. Обмежити освітній процес у закладах дошкільної освіти. Дозволити відвідування закладів дошкільної освіти дітям, батьки, яких працюють під час карантинних обмежень на підприємствах критичної інфраструктури .

 4. Термін: з 05 квітня 2021 року.

   1. 4. Призупинити проведення комплексного оцінювання дітей та прийом відвідувачів інклюзивно-ресурсними центрами.

 5. Термін: з 05 квітня 2021 року.

 6. 5. Призупинити надання соціальних послуг у соціально реабілітаційних центрах.

 7. Термін: з 05 квітня 2021 року.

 8. 6. Призупинити діяльність непродовольчих ринків, діяльність суб’єктів господарювання, які реалізують непродовольчу групу товарів на продовольчих та змішаних ринках.

 9. Термін: з 03 квітня 2021 року.

 10. 7. Призупинити діяльність магазинів непродовольчої групи товарів та будівельних матеріалів, за винятком, роботи на виніс або адресної доставки.

 11. Термін: з 03 квітня 2021 року.

 1. 8. Заборонити діяльність літніх (вуличних) майданчиків суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо).

 2. 8.1 Заборонити торгівлю з автотранспортних засобів та причепів усіма видами товарів.

 3. 8.2. Заборонити діяльність ярмарків продовольчих та не продовольчих груп товарів.

 4. Термін: з 03 квітня 2021 року.

9. Департаменту економічного розвитку ММР, адміністраціям районів ММР з залученням ГУ НП в Миколаївській області, ММУ Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, посилити роботу рейдових груп та уповноважених посадових осіб щодо перевірки суб’єктів господарювання з дотримання правил карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм.

 1. Термін: з 03 квітня 2021 року.

10. Рекомендувати ГУ НП в Миколаївській області, управлінню патрульної поліції в Миколаївській області та ММУ Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, посилити контроль за дотриманням суб’єктами господарювання та населенням додаткових карантинних обмежень встановлених для «червоного» рівня епідемічної небезпеки.

Термін: з 03 квітня 2021 року.

11. Департаменту міського голови ММР, управлінню з питань НС та ЦЗН ММР забезпечити інформування населення щодо встановлення на території міста додаткових карантинних обмежень встановлених для «червоного» рівня епідемічної небезпеки.

Термін: негайно, в подальшому на період дії карантинних обмежень

12. Управління охорони здоров’я ММР:

12.1. Розглянути можливість введення додаткових 60 ліжок для лікування пацієнтів з COVID-19 в закладах охорони здоров’я м. Миколаєва.

Термін: негайно

12.2. Надати на розгляд постійної комісії Миколаївської міської ради з питань економічної і інвестиційної політики, планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку, підприємництва, наповнення бюджету та використання бюджетних коштів інформацію щодо потреби у додаткових коштах необхідних для закупівлі апаратів ШВЛ, кисневих концентраторів та пересувних УЗД.

Термін: до 06 квітня 2021 року

ІІ. Контроль за своєчасним виконанням прийнятих комісією рішень залишаю за собою.

Голова комісії Олександр СЄНКЕВИЧ

Відповідальний секретар комісії Артем СУСЛІК